„Základem všeho je dobrá parta a chuť hrát fotbal. Srdcaři jsou například bratři Dvořákové. Kluci si na nic nehrají, přijdou na hřiště, natáhnou sítě, nalajnují plochu, bez řečí chodí na brigády, nemusí se na ně řvát. Pokud tady takoví budou, tak nemám o budoucnost kopané u nás strach,“ zdůraznil paběnický trenér Miloslav Oliva.

O to víc by ho mohla mrzet skutečnost, že A–tým sestoupil z I. B třídy do okresního přeboru. „Škoda to určitě je, ale myslím si, že nám to může i pomoci. Začne se hrát třeba zase kolektivněji, jak jsme byli zvyklí za éry pana Reimanna. Ten do nás natloukl, abychom bojovali jeden za druhého. Současné mužstvo dospělých je spíš plné individualit,“ zmínil Oliva.

Ten v další mistrovské sezoně už nemůže počítat s „přestárlým“ pilířem zadních řad Petrem Dvořákem a s Jakubem Naděm, který odejde na hostování do Kutné Hory. „I tak bychom měli být zase dost silní. Po zranění se mezi tyče vrátí Libor Krycner a využijeme i služeb dvou kluků ze Zbýšova, kde dorost nemají,“ zakončil trenér Oliva.