Bílé Podolí - Tupadly 5:1

Šest branek, jedno vyloučení, jasné vítězství domácích. Takové bylo okresní derby.

Jako první se sice trefili hosté, když Truksa proměnil pokutový kop. To běžela sedmnáctá minuta. To ale bylo ze strany hostí vše a pak už dávali góly pouze domácí fotbalisté. Domácí borci se rychle vzpamatovali a o vyrovnání se postaral ve 27. minutě Spáčil. Za další čtyři minuty už Podolí vedlo, když přesně do šibenice zamířil Štoček. A ve 39. minutě už to vypadalo s hosty hodně špatně. To dal třetí branku domácích Chadraba, který přešel přes dva hráče a úspěšně svoji akci dokončil.

Po přestávce hosté na patnáct minut zvýšili aktivitu, ale jediná jejich šance skončila vysoko nad bránou domácích. Pak se hra opět vyrovnala a Bílé Podolí přidalo další dva zásahy. Skala potrestal hraní rukou v pokutovém území a proměnil penaltu, skóre pečetil v 77. minutě střídající Jelínek. Pak už se zápas v klidu dohrál. O vítězi totiž nebylo pochyb.

Branky: 27. Spáčil, 31. Štoček, 39. Chadraba, 70. Skala (z PK), 77. Jelínek - 17. Truksa (z PK). Rozhodčí: Pudil. ŽK: 1:3. ČK: 70. Meszároš (Tupadly). Diváci: 100. Poločas: 3:1.

Bílé Podolí: Beran (85. Radnický) – L. Toman, Semínko, Skala, Svoboda – Josef Fejfar (50. Jelínek), R. Toman, L. Štoček, Spáčil – Chadraba (74. Šilhan), Šálený.

Tupadly: Skokan – Průcha, Piška, Štajner, Meszároš – Krajíček (46. Závorka), Truksa, Drbohlav, Nezbeda (46. Půža) – Kopecký, Chvátal (80. Papoušek).