Příbram - K. Hora 7:1

Domácí rozhodli o svém vítězství už v prvním poločase, kdy si zajistili čtyřbrankový náskok. Nevystrašila je ani kontaktní trefa Pašiaka, který poslal míč z přímého kopu rovnou do šibenice. Letos na jaře se střelecky prosadil už popáté v řadě, a udržel si tak jednogólovou normu na zápas.

Po přestávce přidali příbramští hráči další dva úspěšné zásahy a navíc neproměnili pokutový kop. „Výsledek je sice krutý, ale kvůli přetrvávajícím problémům se sestavou můžeme být rádi, že utkání pro nás neskončilo větším debaklem, i když jsme měli šance dát více branek,“ shrnul vystoupení kutnohorských mladších žáků v Příbrami trenér Josef Hájek.

Jeho tým čeká zápas pravdy v sobotu od 11.10 hodin na umělé trávě, kde se střetnou dva nejhorší celky krajského přeboru. Do Kutné Hory zavítají hráči Poděbrad, kteří mají před domácím kolektivem k dobru tři body.

Branka K. Hory: Pašiak. Poločas: 5:1. K. Hora: Kubát (36. Lenc) – Jiroudek (45. Šlejmar), Šesták, Kubelka, Pudil – Haering, Nekvinda, Vacík (7. Danyi), D. Hájek – Vacek, Pašiak. Trenér Josef Hájek.

Starší žáci Sparty ČKD K. Hora na hřišti příbramského Spartaku remizovali 2:2.