Sázava - Nespeky 2:0

Dvě branky Konopiského rozhodly o výhře Sázavy. Domácí forvard se trefil parádně v prvním poločase a krásnou trefou se prezentoval i po změně stran.

Úvodní čtvrthodinka patřila hostům, kteří však naštěstí pro domácí ze své převahy nic nevytěžili. V dalších minutách se hra vyrovnala a ve 38. minutě se domácí příznivci dočkali branky. To napřáhl Konopiský a nedal nepeckému brankáři žádnou šanci. „Tato branka nám pomohla,“ radoval se po zápase hrající trenér Sázavy Pavel Chuchla.

Převahou Nespek začal i druhý poločas. Hosté měli tlak opět asi patnáct minut, ten pak polevil a čtvrt hodiny před koncem přidal Konopiský pojistku v podobě druhé branky. „Pak se utkání v klidu dohrálo,“ řekl Chuchla. „Bojovali jsme, makali, ale po fotbalové stránce to bylo z obou stran i kvůli podmáčenému terénu průměrné. Jinak jsme samozřejmě spokojeni se ziskem tří bodů a s tím, že se držíme týmů okolo nás, nikdo nám neutekl,“ pochvaloval si trenér Sázavy, který už vzhlíží k dalším utkáním. „Teď nás čekají čtyři těžké zápasy se soupeři z nejvyšších pater tabulky. Musíme bojovat a venku hrát méně bojácně,“ burcuje svěřence Chuchla.

Branky: 38. a 75. Konopiský. ŽK: 3:1. Diváci: 100. Poločas: 1:0.

Sázava: Štěpánek - Sedláček, Šnajdr, Dytrich, Rezek - Švehla (88. Skála), Chuchla, Nepraš, Šmídek - Konopiský, Knotek (80. Racek).