K. Hora B – U. Janovice B 3:1

Od začátku se zdálo, že hostující tým bude prvním přemožitelem domácích. Janovičtí si vypracovali velký tlak, který ovšem gólem nekorunovali a proto přišel trest. A to v podobě úniku Janouška, který v ponechané výhodě poprvé překonal Hromádku – 1:0. Hosté ovšem dále pokračovali v tlaku, ale branku ne a ne vstřelit. Do kabin odcházeli hráči obou týmů za stavu příjemnějšího pro domácí.

Do druhého poločasu vlétli Kutnohoráci jako vyměnění. Nejdříve Hulman neproměnil dvě vyložené brankové šance, ale o dvě minutky později se Ondřej Černý po krásném převzetí balónu nemýlil – 2:0. Asi třicet diváků, mezi nimi i děvčata z místního klubu, viděli další šance, které si domácí vypracovali. Nejdříve se do střelecké pozice protlačil M. Šváb, poté nedokázal samostatný průnik zužitkovat Procházka.

V 71. minutě byl na tribunu vyloučen hostující trenér za sprosté urážky rozhodčího. Ke slovu se tedy dostali hosté, konkrétně Kocourek, který snížil na 2:1. Vítězství domácích pojistil po obrovské chybě jinak dobře chytajícího brankáře Janovic Kopecký a bylo rozhodnuto.

„Připsali jsme si velice cenné body, dneska bylo to utkání vybojované a to se mi na klukách líbilo,“ řekl trenér domácích Radek Pařez.

Branky: 24. Janoušek, 56. Černý, 90. Kopecký – 76. Kocourek. ŽK: 2:2. ČK: 0:1. Diváci: 30. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Pospíšil.

Kutná Hora B: Dastych – Gygal, B. Šváb, Procházka, Růžička – Hulman (79. Kopecký), M. Šváb, Fajfr, Hačka (90. Trnka), Janoušek (66. Lebeda), Černý.

Uhlířské Janovice B: Hromádka – Novotný, Šauer, Hrbek, Kulhánek – Meloun, Formánek, Jezinek, Korda – Srba (60. Forst), Kocourek.

Jakub Koleček