Čáslav - Kolín 10:2

Kolín podle informací trenéra přijel s kompletním hráčským kádrem s výjimkou Kacafírka. Do zápasu vstoupili náhradníci a hráči měli pozměněné posty. Nicméně to bylo podobné jako v domácím týmu a nijak to nesnižuje vítězství Zenitu.

Úvod byl za hustého sněžení velmi svižný, se šancemi na obou stranách. Tu první velkou s přehledem proměnil Šimon a poslal domácí do vedení. To však mělo krátké trvání - chybu obrany trestali Kolínští střelou do šibenice. Jenže vzápětí bylo opět vše jinak - individuálně se přes několik hráčů prosadil Wolf a dorazil si i střelu do tyče - 2:1. A za okamžik si Vojtíšek krásně narazil se Šimonem a proměnil sólo ve třetí gól - 3:1. Kolínu se ještě povedlo snížit, když střela z vápna zapadla za Kotěru. Ovšem čáslavští střelci byli nadále při chuti - do poločasu zvyšoval Šimon a po něm Veselý už na 5:2.

Navíc hned v úvodu druhé půle prošel až k vápnu Kročák a nádhernou střelou zvýšil už na 6:2. A protože se trefil ještě dvakrát Vojtíšek, Kavánek a opět Kročák odjeli Kolínští s debaklem. Druhý poločas vedli z lavičky trenéři Hrstka a Zikmunda.

„Jsem rád, že jsme podzimní sezónu zakončili takto,“ mnul si ruce kouč Čáslavi Václav Vondra a pokračoval: „I když bych radši dostal deset gólů s Kolínem a vyhrál v Čelákovicích. Kluci k utkání přistoupili zodpovědně a odevzdali vynikající výkon. Utkání nebylo tak jednoznačné, jak vypadá výsledek, nám se ale dařilo střelecky - kéž bychom si to přenesli i do mistrovských utkání. Do zápasu nastoupili hráči, co v sezoně nedostávali tolik prostoru a mladší dorostenci. Zachytal si i Korejtko, který s námi se svolením Kluků trénuje. Všechny musíme pochválit. Poděkovat bych chtěl i rozhodčímu Ondřeji Havlíkovi, protože počasí fotbalu nepřálo, přesto se utkání odehrálo.“

Branky Čáslavi: Vojtíšek 3, Šimon, Kročák po 2, Kavánek, Wolf, Veselý. Čáslav: Kotěra (Korejtko) - Pekárek, Hošek, M. Votava, Semrád - Hudec, Wolf, Kročák, Zelený - Vojtíšek, Šimon. Hokejově střídali Kavánek, Veselý, Langr, Císař. Poločas: 5:2.