Suchdol - Bečváry 2:3

Suchdol hrál od začátku pouze s jedenácti hráči, až postupem času dorazili další borci. Oba týmy začaly utkání aktivně: Bečváry důrazně napadaly a Suchdol nakopával míče dopředu. V 7. min. se domácí šestnáctkou prodral Holub a překonal Procházku – 0:1. Na druhé straně střílel Böhm do gólmana. Po nezáživné chvilce zahrozili hosté, jenže vše vychytal Procházka. Pak suchdolský Bureš poslal do šance Vantu, ovšem Zahradníček skvělým zákrokem vyrazil. Oba celky se dále střídaly v převaze, vážnější šanci měl Čunderlík, který nastřelil svár bečvárské branky. Pak ještě Böhm pálil těsně vedle. Bečvářští fotbalisté hned v úvodu nastřelili břevno Procházkovy branky. Krátce poté přestřelil Bureš bránu po akci Beneše. Suchdol sahal po vyrovnání: Čunderlík prošel až ke gólmanovi hostí, ten ho však vychytal. V 60. minutě se pěkně prosadil Vanta a Bureš nekompromisně vyrovnal – 1:1. Jenže krátce poté hostující Hampl využil zaváhání suchdolské obrany a strhl skóre opět na stranu Bečvár – 1:2.

Po příjezdu bratrů Rejthárků se tato dvojice postavila do útoku a po krásném pasu Čunderlíka překonal Zahradníčka M. Rejthárek – 2:2. V závěru ještě diváci viděli velkou strkanici po zákroku bečvářského fotbalisty na Mana. V 85. minutě nastřelil tyč Čunderlík a v závěru z rychlého brejku uzavřel skóre Kubín – 2:3. „Do utkání jsme šli s bídou v jedenácti, pak v průběhu ještě nějací hráči přijeli, tak snad už příští týden na tom budeme lépe,“ doufá vedoucí mužstva Suchdola Emil Novotný. Suchdol čeká v sobotu v dalším přípravném utkání Ratboř.

Branky: 60. Bureš, 72. M. Rejthárek - 7. Holub, 66. Hampl, 90. Kubín. Suchdol: Procházka – Pařez – Mana, Franc, Bášti – Zelenka, Čunderlík, Böhm, Vanta – Bureš, Beneš. Střídali: M. Rejthárek, J. Rejthárek, Langr. Poločas: 0:1.