MOČOVICE

Na hřišti Sokola Močovice mohou diváci vidět zítra od patnácti hodin přátelské utkání močovického dorostu z let 1986–1990 se Starou gardou Sokola Močovice. Zápas se hraje v rámci připomenutí dvacátého výročí postupu močovického dorostu do krajské soutěže.

HORKY

Slovan Horky připravil na víkend dva turnaje. Zítra od osmi hodin bude hřiště patřit týmům dospělých – Horky, Tupadly B, Bratčice, Hostovlice. Pořadatelé počítají i s vloženým zápasem „starých pánů“ Horek a Bratčic. Toto utkání začne ve dvanáct hodin.

V neděli v poledne pak v Horkách vypukne žákovský turnaj za účasti týmů Slovanu Horky, Sokola Vlkaneč, SK Církvice a Ajaxu Štrampouch.

 

KAŇK

TJ Sokol Kaňk připravil na sobotu fotbalový turnaj „Memoriál Milana Mandíka“. Zúčastní se 1FC Kalich, TJ Pašinka, Sokol Paběnice a domácí Sokol Kaňk. Začátek turnaje je naplánován na desátou hodinu. Večer zahraje k poslechu i k tanci skupina Markýz John. Všichni jsou srdečně zváni.

CHOTUSICE

Čtrnáctý ročník fotbalového turnaje „Memoriálu Tomáše Seiferta“ začne ve sportovním areálu v Chotusicích zítra v devět hodin. Prvenství z loňského ročníku budou obhajovat bývalí hráči Sparty Kutná Hora a kromě nich a domácích se turnaje zúčastní SK Kamenné Žehrovice a Slavoj Vrdy. V rámci doprovodného programu pořadatelé plánují utkání žáků ve dvou věkových kategoriích – do deseti let a do patnácti let.

ZBRASLAVICE

Na hřišti zbraslavického Sokola zítra v devět hodin začne „Memoriál Václava Lupínka“ za účasti šesti týmů: Zbraslavice, Silnice Čáslav, Generali pojišťovna, Dálniční stavby, Bernatice a Philip Morris.

V rámci doprovodného programu bude pro děti připraven skákací hrad se skluzavkou – největší v České republice. Soutěžit se bude i o tvrdost střely, přičemž rychlost míče bude měřit zařízení „radar gate“. Celodenní akce skončí vyhlášením výsledků v šestnáct hodin.