U. Janovice - Vlašim B 1:0

Hosté měli více ze hry, jejich šance ale pochytal v poslední době výtečně chytající Verner. Navíc od 32. min. domácí vedli, když po jednom z rychlejších protiútoků hostující gólman podcenil Jíchův centr a Veliký hlavou vsítil vítěznou branku - 1:0. Rušno bylo na hřišti ještě pět minut před koncem, kdy strkanici v šestnáctce domácích řešil sudí Nehasil třemi červenými kartami - dvěma pro domácí a jednou pro hosty.

I po změně stran si dobře hrající hosté udržovali mírnou územní převahu, ovšem jejich útoky postupně slábly a na výsledku se nic nezměnilo.

Branka: 32. Veliký. Rozhodčí: Nehasil - Nepovím, Suchý. 2/1 (za domácí Jícha, Boubín). U. Janovice: Verner - L. Bohatec - Strnad, Boubín, Blecha - Uher, Sojka, Veliký, Vedral (55. Vl. Svoboda) - Jícha, J. Špitálník (25. Stoupa). Trenér Josef Bohatec. Poločas: 1:0.