U. Janovice - Čejetice 0:3

Opatrnost na obou stranách byla k vidění v úvodních minutách hry. I tak si uhlíři vypracovali brankové příležitosti, ovšem potýkali se s jejich proměněním, což nakonec určilo i konečný výsledek. Po dvou možnostech, při nichž byl v hlavní roli J. Špitálník, přišla stoprocentní „gólovka“ v 17. min.: Po levé straně uniknuvší Jícha předložil míč před soupeřovu bránu Velikému, ale ten ani nadvakrát nepřekonal hostujícího gólmana. Když nikdo z domácích hráčů nedokázal dorazit míč vyražený strážcem hostující svatyně po zakončení J. Špitálníka, v krátkém časovém sledu se ve dvou možnostech neprosadil Jícha a na druhé nerozvlnil síť Nekola, šlo se do kabin za bezbrankového stavu. Ten vydržel pouze do 48. min., kdy po sérii chyb uhlířskojanovické obrany otevřel skóre Dudka - 0:1. Další pohroma pro uhlíře na sebe nenechala dlouho čekat. V 53. min. hosté rychle rozehráli standardní situaci, Verner neudržel centrovaný míč, který do sítě dorazil Průcha – 0:2. O dalších pět minut později přišel asi definitivní hřebíček do uhlířskojanovické rakve, když se podruhé v utkání prosadil Dudka – 0:3. Uhlířům nepomohlo ke vstřelení branky ani trojí střídání, kdy hlavně možnost Wolfa z bezprostřední blízkosti po gólu hodně volala.

Branky: 48., 58. Dudka, 53. Průcha. Rozhodčí: Čermoch – Pav. Svoboda, Šimáček. ŽK: Boubín, Uher – Navrátil, Kadlec. Poločas: 0:0. U. Janovice: Verner – Linz, L. Bohatec, Boubín, Strnad – M. Svoboda, Uher, Veliký (72. Wolf), Vedral – Jícha (86. Blecha), J. Špitálník (62. T. Kulhánek). Trenér Josef Bohatec. Čejetice: Hubáček – Petr Ulman, Štěpán, Blažek, Nekola – Brož (77. Pavel Ulman), Bartoš (46. Průcha), Navrátil, Kadlec – Dudka, Železný (46. Kůtek). Trenér Dobeš.