Vítkovice - Čáslav 3:1

„První poločas byl hodně vyrovnaný a ustrašený. Ve druhém poločase jsme inkasovali branku po centru do našeho vápna. Od této branky jsme hráli velice aktivně a dobře,“ hodnotil utkání trenér Zenitu Pavel Medynský a pokračoval: „V 79. minutě jsme vstřelili branku z trestného kopu, jenže naší nekoncentrovaností jsme po faulu darovali v závěru soupeři gól.“ Po brance z 88. minuty na 2:1 Zenit otevřel hru a doplatil na to třetí inkasovanou brankou: „V závěru jsme hru otevřeli, což se nevyplatilo, když po zbytečné kličce šel sám na Zicha Schön a rozhodl.“ Trenéra mrzel hlavně nezvládnutý závěr: „Mrzí mě, že jsme konec utkání nezvládli po taktické stránce.“ Ze hry musel ve 29. min. odstoupit Dian, který má těžký výron kotníku, což měl už před čtrnácti dny.

„Herně jsme nepropadli a myslím, že na Duklu příští týden půjdeme na sto padesát procent. Mužstvo je mladé a neustále se sehrává,“ zakončil Medynský.

Branky: 47. Motyčka, 88. Proházska, 90+3. Schön – 79. Strnad. Rozhodčí: Mikel - Peřina, Dobrovolný. ŽK: Ditrich, Derych, Valášek, Mikulenka, Schön - Schulmeister, Hozda, Zich. ČK: 90. Schön (V). Poločas: 0:0. Čáslav: Zich – Kotrba, Skoupý, Mráz, Zachariáš – Haniak – Sedláček (61. Kurak), Dian (29. Příhoda), Hozda – Kocourek (71. Strnad), Schulmeister. Trenér Pavel Medynský.