OP dorost – skupina A

Tupadly – Štrampouch 13:0 (7:0, Šváb 4, Čáp 4, Šabala 2, Mastík, Hořčička, Janeček), Vrdy – Chotusice 5:1 (3:0, Mlynka 2, Kaš 2, Vítek – Junek, Kačina – Žleby 2:1 (2:0, Trpišovský, Vokoun – Simonoti), H. Bučice – Vlkaneč 1:3 (0:2, Malík – Časar 3), B. Podolí – Bratčice 3:3 (1:0, Hájek, Chudomel, Pilař – Cháma 2, Čapek).

OP dorost – skupina B

Rataje n. S. – Zbraslavice 1:6 (0:1, Pana pok. kop – Kakáček, Herčík, Byrwa, Mezera, Jandus), Záboří n. L. – Suchdol 3:3 (2:0, Vorlíček, Havrilko, Cimr – Langr 2, T. Fedor), Kaňk – Sedlec 4:0 (1:0, Čech 2; a neproměnil pok. kop, Šich, Vrabčák), Paběnice – Církvice 1:0 (0:0, Kavřík).

OP starší žáci – skupina A

Paběnice – B. Podolí 5:2 (3:0, Němec 4, Dlouhý – Pospíšil 2), Záboří n. L. – H. Bučice 4:2 (2:1, T. Mikš 2, Sýkora, Kotrba – Kovač 2), Štrampouch – Bratčice 0:24 (0:13), Vrdy – Tupadly 3:0.

OP starší žáci – skupina B

N. Dvory – Rataje n. S. 2:1 (1:0, Sukdolák 2 – Tancer), Kaňk – Malešov 0:8 (0:3, Kruliš 5, Tomčík 2, Dvořák), Sedlec – Suchdol 0:0.

OP mladší žáci

Č. Janovice – Žleby 0:5 (0:2, Mikyska, Staršík, Vašíček, Pokorný, Semerád), U. Janovice – Rataje n. S. 3:3 (1:1, Holeček, Záruba, vlastní – R. Novák, Beneš, Vinický).

Starší přípravka – skupina A

Vrdy – Církvice 5:1 (2:1, Chudomel 2, Plašil 2, Lengát – Vocl), Kaňk – Chotusice 5:1 (2:0, Zelenka 3, Kolůvek 2 – Müller), Záboří n. L. – N. Dvory 5:1 (0:0, T. Mikš 5 – vlastní), K. Hora B – Žleby 0:5 (0:3, Ryšánek 3, Semerád, Nováček), B. Podolí – Čáslav A 0:21 (0:9, Smetana 7, Špičák 3, Horský 3, Frýba 3, Pavlas 2, Šejvl 2, Žák).

Starší přípravka – skupina B

Rataje n. S. - Č. Janovice 1:1 (0:1, Doubrava pok. kop – Svoboda), U. Janovice – Sázava 2:1 (0:1, E. Čermák, vlastní – Varga), K. Hora A – Malešov 23:0 (9:0, Brůža 8, Němec 5, Čuchal 3, Chudomel 3, Kůrka 3, Vaněk), Křesetice – Čáslav B 1:4 (0:2, Klinger – Bašek 3, Malík).

Mladší přípravka

K.Hora B - Vrdy 2:0 (0:0, Javůrek 2), Záboří n. L. – Rataje n. S. 7:0 (3:0, Šámal 4, Čížek, Bubníková, Fialka), U. Janovice – N. Dvory 9:0 (6:0, M. Čermák 4, Topinka 2, Šmejda 2, Červinka), Čáslav A – Čáslav B 6:1 (3:0, M. Altman 2, Střílek 2, Fišr, Miláček – Válek).