Náchod – Čáslav 0:1

Úvod utkání přinesl mírný tlak Náchoda, ale hostující obrana v čele s gólmanem Kristkem si poradila se všemi nebezpečnými situacemi. Postupem času se hra vyrovnala a závěr poločasu přinesl i branku. V poslední minutě prvního dějství unikl Doležal, zpětnou přihrávkou našel Martínka a ten nezaváhal - 0:1.

Druhá půle byla pro hosty velmi dlouhá. Ne jen proto, že rozhodčí nastavil osm minut. Domácí se dostali do tlaku, zahrávali množství standardních situací. Čáslavští vsadili na precizní obranu a nakonec se jim povedlo vydolovat tři bodíky. V tabulce to znamenalo posun o dvě místa.

„Výhra je vynikající. Chtěli jsme tu bodovat, ale věděli jsme, že Náchod je kvalitní a v domácím prostředí nebezpečný. Kluci si ale ověřili, že hrát se dá s každým. Jsem rád, že jsme i ve třetím jarní kole neprohráli a doufám, že sérii potvrdíme i ve velmi důležitém sobotním utkání s Libercem B,“ komentoval utkání trenér Milan Miklušičák.

Branka: Martínek. Poločas: 0:1. Čáslav: Kristek – Strnad, Rolenec, Pipek, Goliáš – Doležal, Kvíčala, Brunclík, Čerimi – Mlynka, Martínek.

Další výsledky mládeže – mladší žáci: Náchod – Zenit 2:0 (0:0), starší žáci B: Benešov – Zenit 8:0 (5:0), mladší žáci B: Benešov – Zenit 1:2, starší přípravka: Nové Dvory – Zenit 1:10.

Václav Vondra