Malešov – FK Kolín B 2:2

První gólová příležitost pro Malešovské přišla v šesté minutě, kdy Kruliš vypálil prudkou střelu z dálky a brankář soupeře si s ní nevěděl rady – 1:0. O minutu později se do další šance dostal malešovský záložník Baroch, kdy dorážel centr z rohového kopu nad branku hostů. V 11. minutě mohli hosté vyrovnat, ale jejich střela šla vedle. Ve 14. minutě měli hosté výhodu přímého kopu, ale jejich střelu vyrazil domácí gólman Drtina. V 18. minutě se do šance dostali opět hosté, s jejich střelou si poradila domácí obrana. Hostům se podařilo vyrovnat ve 21. minutě, kdy se nemýlili v dorážce centru zprava – 1:1. Ve 24. minutě stříleli hosté z dálky, ale jejich střelu zachytil domácí gólman. Ve 25. minutě se do šance dostali hosté a potrestali zaváhání domácí obrany gólem – 1:2. Ve 28. minutě měli hosté výhodu rohového kopu, ale tentokrát si s jejich střelou brankář Drtina poradil. Šanci zvýšit svůj náskok měli Kolínští i ve 30. minutě, ale zakončili nepřesně. Do konce poločasu se do šancí dostávali převážně hosté, domácí gólman měl hodně práce, ale ustál to.

Ve 39. minutě měli šanci na vyrovnání domácí, ale jejich střelu zachytil hostující brankář. Ve 42. minutě stříleli hosté, ale jejich střela minula bránu. Další šance domácích přišla ve 44. minutě, kdy z dálky střílel Kruliš, jeho střelu vyrazil gólman hostů na roh. V 52. minutě měli šanci hosté, ale jejich střelu vyrazil domácí brankář. V 57. minutě kopali hosté rohový kop, centr zachytili obránci domácích a založili protiútok, který skončil střelou vedle branky hostů. V 64. minutě se snaha domácích o vyrovnání vyplatila: domácí kopali rohový kop a balon se dostal do brány tečí Báči – 2:2. V 66. minutě měli ještě domácí výhodu přímého kopu, ale stříleli vedle. Poslední šanci měli v 70. minutě hosté, ale mířili nepřesně.

Branky Malešova: 6. Kruliš, 64. Báča. Poločas: 1:2.

Malešov: Š. Drtina – M. Kruliš, M. Mrňák (35. Výborný), P. Horváth, M. Starý (56. Hrčkulák) – M. Baroch, D. Filo, V. Dvořák (44. Vojáčková), J. Kepka – M. Bláha, R. Báča (68. Kvěch).