Dukla Praha – Zenit Čáslav 2:2 (2:1)

Čáslavští fotbalisté se snažili odčinit porážku z domácího střetnutí s Vítkovicemi a k tomuto kroku je nasměroval ve 12. min. Kocourek, který si naběhl před branku a pohotově otevřel skóre – 0:1. Domácí fotbalisté nechtěli na Julisce ztratit body, a tak ve 35. min. překonal Malíka Hanus – 1:1. Dukla si vytvořila i další brankové příležitosti: ránu Volka vyrazil na břevno Malík. Vyrovnaný stav však Čáslavští do přestávky neudrželi, jelikož ve 41. min. Svatonský tvrdou ranou ze strany rozvlnil síť v čáslavské bráně – 1:2.

Po přestávce Zenit opět zabral a dočkal se i vyrovnání: v 54. min. se hlavou dokázal prosadit Hozda – 2:2. O čtyři minuty později mohli jít Čáslavští dokonce do vedení, jenže Kocourek v samostatném úniku Miščíka nepřekonal. Vyrovnané utkání, tak dospělo k zasloužené remíze 2:2.

Branky: 35. Hanus, 41. Svatonský – 12. Kocourek, 54. Hozda. Rozhodčí: Hrubeš – Teuber, Pokorný. ŽK: Palša – Vošahlík. Diváků: 510. Zenit Čáslav: Malík – Kotrba, Skoupý, Skopalík, Pravda – Kurak, Jiroušek, Pokorný (89. Sedláček), Hozda – Kocourek, Vošahlík (74. Veselý). Trenér Pavel Medynský.