Jiří Antoš: Hráče jsem moc přechválil

Čáslav /FOTOGALERIE/ - Zenit Čáslav B přivítal v sobotu po poledni celek Jičína. Druhý poločas byl celý v režii domácích, kteří však nedokázali strhnout vítězství na svou stranu.

27.2.2010

Přípravné utkání mezi Čáslaví B a Jičínem.Foto: Deník/Michal Pavlík

Zenit Čáslav B – Jičín 1:1 (0:1)

Jako první v zápase se trefil ve 21. minutě po přihrávce Štěrby jičínský Michálek, který se štěstím překonal Míška – 0:1. O šest minut později mohl srovnat skóre domácí Tomíšek, který nevyužil dobré přihrávky Maxy. Ve 36. minutě opět zahrozil Jičín: Vých dostal balon za obranu Zenitu, ale brankář Míšek jeho lob vyrazil na rohový kop. Za dvě minuty byli Čáslavští blízko vyrovnání, když Tomíšek přihrával na malé vápno Královi, jenže ten prázdnou bránu překopl.

Pět minut po přestávce vracel ve vápně balon na zadní tyč čáslavský Jan Kročák a Maxa hlavičkoval do tyče jičínské brány. O chvíli později se už aktivní Zenit dočkal vyrovnání! Maxa se probil přes dva obránce hostů a propálil Drusana – 1:1. Pak už byl zápas jasně v režii domácích, ale ti spalovali šance. Váňa se nedokázal prosadit z úhlu, Matouškovu technickou střelu zase Drusan vyrazil. V úplném závěru zůstal při rohu nikým nebráněný Maxa, ale míč hlavou netrefil. Následně zazdil poslední šanci Čáslavi Hudec, který sám na malém vápně pálil do nohou jičínského brankáře.

„Minule jsem hráče asi moc přechválil, protože mě dnešní výkon vůbec nepotěšil. Hráli jsme hrozně silově. Je to jen o přístupu hráčů. Přesto, že jsme si v závěru vytvořili několik šancí, tak jsme gól nedali, to souvisí jedno z druhým. Mrzí mě, že jsme nedokázali navázat na výkon z minula,“ řekl k zápasu trenér Čáslavi B Jiří Antoš.

Branky: 52. Maxa - 21. Michálek. ŽK: Váňa – Vejvoda. Čáslav B: Míšek (58. Potměšil) – Matoušek, Váňa, J. Kročák, Svoboda (61. M. Kročák) – Tomíšek, Krupička (58. Oliva), Janda, Hudec (34. Vojtíšek) – Král (58. Hudec), Maxa. Trenér Jiří Antoš. Jičín: Drusan – Vortubec, Řeháček, Macháček, Vejvoda (79. Štěrba) – Horčičko, Mikolášek, Gaubamann, Vých (46. Brožíček) – Štěrba (65. Vých), Michálek.

27.2.2010 VSTUP DO DISKUSE

Stavebním záměrům v blízkosti obcí vystavila místní referenda stopku

Kostel v Bohdanči má novou fresku
24

Příznivci rybích specialit si měli v Kácově z čeho vybírat

Kácov - Místní členové Petrova cechu pro zájemce připravili rybářské slavnosti na svém rybochovném zařízení v Račíněvsi. Návštěvníci měli na výběr mnoho lahůdek připravených z ryb. Uzený kapr a pstruh, smažené ryby nebo třeba rybí karbanátek.

Ze svatby spoluhráče zamířili Sršni pro první venkovní výhru

Vlašim /FOTOGALERIE/ - Hokejisté Kutné Hory mají za sebou další kolo v rámci krajské ligy, ve kterém zavítali do Vlašimi. Sobotní den byl pro Sršně úspěšný, když zvítězili vysoko 7:1.