Malešov – Tupadly 1:3 (0:1)

Ráz prvního poločasu v Malešově stanovil ve 26. minutě Koudelka, který poslal hlavou hosty do vedení. Po přestávce sice krásnou ranou z trestného kopu do šibenice vyrovnal Poklop, ale Tupadly o své výhře rozhodly během 76. a 79. minuty. Nejprve Chvátal střelou z vápna k tyči vrátil Tupadlům vedení, aby na konečných 3:1 upravil hráč zápasu Kruml.

Branky: 63. Poklop - 26. Koudelka, 76. Chvátal, 79. Kruml. Rozhodčí: Fidra. Malešov: Táborský - Zajíc, Vokoun, Barenčík, Poklop - Žídek, Rak, Koubek, Kalfiřt - Klečák, Pavlík. Střídal: Magat. Tým vedl František Klečák. Tupadly: Potměšil - R. Krajíček, Kořínek, Hošek, V. Pipek - Kruml, Vondra, Š. Pipek, Mastík - Chvátal, Koudelka. Střídali: Skála, Lipták. Trenér Miroslav Potměšil.

Malín – Kutná Hora B 3:2 pk (1:2 – 5:4)

Ve 13. minutě se dostal Malín do vedení, když se prosadil Jan Růžička. Náskok ale domácím dlouho nevydržel, protože hned čtyři minuty po Růžičkově brance srovnal z penalty Filip Nedvěd. Ve 25. minutě už hosté z Kutné Hory vedli, když se trefil Šesták.

Ve druhém poločase se hra přelévala ze strany na stranu, bylo k vidění mnoho ostrých soubojů, jeden z nich odnesl kutnohorský Krupička. B-tým Kutné Hory držel dlouho postupový stav, ale pět minut před koncem dostal za obranu míč Tomáš Vojtíšek a svůj brejk zakončil střelou podél Cinka. O postupujícím do semifinále tak musely rozhodnout pokutové kopy. V nich ve třetí sérii Opasek vychytal Pavla Krále, což byl nakonec rozhodující moment, jelikož ostatní exekutoři proměnili. Malín se tak mohl po penaltě Jana Růžičky radovat z postupu.

Branky: 13. Růžička, 85. T. Vojtíšek ml. , rozhodující pk Růžička – 17. pok. kop F. Nedvěd, 25. Šesták. Penalty proměnili: Novotný, Mukařovský, Dastych, T. Vojtíšek, Růžička – Hulman, O. Nedvěd, Kudláček, Lebeda. Penaltu neproměnil: Král (KH). Diváci: 40. Malín: Opasek – Pátek, Novotný, Dastych, Husa – Růžička, Štoček, L. Kraus, Vrba – T. Vojtíšek, Mukařovský. Střídal: O. Vojtíšek. Trenér Tomáš Vojtíšek st. Kutná Hora B: Cink – Hanousek, O. Nedvěd, F. Nedvěd, Michálek – Kopecký, Lebeda, Šesták, Pudil – Král, Filipec. Střídali: Kokeš, Krupička, Kudláček, Hulman. Hrající trenér Pavel Král.

Církvice – Sedlec 1:6 (1:2)

Viktoria Sedlec potvrdila roli papírového favorita a Církvici nasázela šest branek. Třikrát se za hosty trefil útočník Cimr, dvakrát pak Kolda a závěrečnou trefu obstaral Martin Volenec, který se představil proti svým. Za domácí vsítil jediný gól Sýkora.

Branky: Sýkora – Cimr 3, Kolda 2, M. Volenec. Rozhodčí: Špičák. Církvice: Malijurek – Uhlíř, Dušek, J. Volenec – Jirout, Sýkora – Křížek, D. Vraný, Jungwirth, Marek – Vajgl. Střídal: Hruška. Sedlec: Vokoun – R. Jiráň, Jan Vavřina, Pavlík, Gono – Ďoubal, Jak. Vavřina, M. Volenec, Petr Mrštík – Hvězda, Cimr. Střídali: Kolda, Novák. Trenér Luboš Votava.

Uhlířské Janovice B – Zbraslavice 4:3 pk (3:1 - 4:2)

Uhlířské Janovice si díky brankám Vedrala a Velikého vytvořily dvougólový náskok, který vydržel až do přestávky, protože nejprve snížil Šindelář, ale vzápětí si Zbraslavice daly vlastní branku – 3:1. Po přestávce však hosté skóre dotáhli. Čálek snížil a Martin Veselý v 90. minutě srovnal na konečných 3:3. V penaltách však byli úspěšnější domácí. Rozhodující pokutový kop na 4:2 proměnil Cypra.

Branky: Veliký, Vedral, vlastní, rozhodující pk Cypra – D. Šindelář, Čálek, M. Veselý. Rozhodčí: Ledvina. Uhl. Janovice B: Hromádka – Uher, Dotlačil, Blecha, Randlíszek – Kalous, Cypra, Vedral, Veliký – M. Svoboda, Keltner. Střídali: Kocourek, Emminger, Tancer, N. Marek. Trenér Radek Förster. Zbraslavice: Křenek – Semerád, J. Veselý, M. Veselý, Lanc – V. Hlava, Černohlávek, Herčík, Šupka – Čálek, A. Volenec. Střídali: Šindelář, Mezera, Jandus, Březina. Trenér Michal Šindelář.