Hra byla vyrovnaná jen na začátku utkání. Po zbytek prvního poločasu byli domácí ještě Tupadlům celkem vyrovnaným soupeřem. Ve druhém poločase již dominovali hosté.

„Výsledek je pro nás špatný, ale jedná se o přípravu a nedá se proto nic dělat. Chyběli nám tři nebo čtyři hráči – nebyli jsme kompletní,“ smutnil z žalostné docházky na zápas předseda novodvorského klubu Josef Vančura. Největší slabinou Novodvorských byla katastrofální záloha. „Naší největší slabinou byla záloha, jako by neexistovala. Ale jak jsem řekl, jedná se o přípravný zápas, a proto bych z toho nedělal příliš velkou vědu,“ dodala novodvorská stálice.

„Nešlo ani tak o výsledek, ale spíše o to, aby si kluci zahráli. Jsme rádi, že jsme zápas, i přes počasí, které dnes panovalo, mohli sehrát. Šlo hlavně o to, aby si kluci zaběhali,“ řekl pro Deník tupadelský lodivod Karel Mikeš. Ten měl obrovskou radost z návratu dvou marodů na zelený trávník. „Mám radost z toho, že po půl roce poprvé nastoupil Čmakal a Kruml, jsem rád, že utkání dohráli a že se neztratili,“ oddechl si trenér.

Nové Dvory - Tupadly 1:5 (1:2)

Branky: Pospíšil z PK - Chvátal 2, Čmakal 2, Nezbeda. Rozhodčí: Pudil. N. Dvory: Černý (46. Kratochvíl) - Čálek, Zelený, Špírek, D. Pavlík - Mirovský, Kokeš, Melezínek, Dejmal - L. Pospíšil, Lev. Střídal Melša. Tupadly: Skokan - Průcha, Štainer, Šveřepa, Vác. Vondra - Kruml, Drbohlav, Kopecký, Nezbeda – Chvátal, Čmakal. Střídali Závůrka a Krajíček.