Petr Janda (Slavia Praha/7. místo): „Odehrál v utkání s Olomoucí (1:1) jen 45 minut, pak byl vystřídán Horou. Slávistický útočník se dostal do šance ve 22. minutě, ale než stihl zakončit, zblokovali ho olomoučtí obránci. Bilance letošní sezony: 7 startů, 236 minut, 0 gólů, 1 ŽK, 0 ČK.

Petr Papoušek (Slovan Liberec/12. místo): Liberecký záložník hrál v Mladé Boleslavi až do 82. minuty, pak byl vystřídán Janem Nezmarem. Papoušek byl v šanci hned na začátku utkání, ale neskóroval. Bilance letošní sezony: 6 startů, 239 minut, 1 gól, 2 ŽK, 0 ČK.

Jakub Vojta (Slovan Liberec/12. místo): Do utkání v Mladé Boleslavi byl nominován, ale den před utkáním ho skolila viróza, proto k utkání neodcestoval. Bilance letošní sezony: 4 starty, 56 minut, 0 gólů, 0 ŽK, 0 ČK.

Tomáš Frejlach (Baník Ostrava/15. místo): Ostravský záložník si vybírá smůlu. Proti Teplicím odehrál celé utkání, a když jeho tým prohrával 0:1, odrazila se Frejlachova bomba od pravé tyče do levé a ven z brány. Bilance letošní sezony: 7 startů, 612 minut, 1 gól, 1 ŽK, 0 ČK.

Jan Trousil (Zbrojovka Brno/16. místo): Brněnský stoper léčí zranění. Po utkání s Olomoucí má natržený vaz v rameni a do utkání se Spartou tak nezasáhl. Bilance letošní sezony: 6 startů, 540 minut, 0 gólů, 1 ŽK, 0 ČK.