Celek Nejzbach Vysoké Mýto byl soupeřem futsalistů Benaga Zruč nad Sázavou v dalším pokračování nejvyšší soutěže. Domácím se ve své hale opět nedařilo a tři body si odvezli hosté.

Benago – Vysoké Mýto 2:3

Hosté přijeli s jasnou taktikou: přísná defenziva a rychlé protiútoky. A to se Nejzbachu vyplatilo. Domácí sice mocně finišovali, ale na kýžené body nedosáhli.

Úvod střetnutí se domácímu celku nepovedl. Jako první se trefil už po dvou minutách Vácha, který svůj počin zopakoval za dalších šest minut. A aby toho nebylo málo, ve 30. minutě zvýšil na rozdíl tří branek hostující Brichta.

Domácí Benago od této doby hrálo s pěti hráči v poli bez brankáře a jiskřičku naděje vykřesal ve 35. minutě Brazilec Junior. Ten hrál za domácí teprve třetí utkání, poprvé se představil zručskému publiku. Jeho zásah zručské futsalisty ještě více nabudil a ve 38. minutě snížil na rozdíl jediného gólu další Brazilec v domácím dresu Oliveira. V posleních dvou minutách si už ale Benago žádnou vyloženou šanci nevytvořilo a hosté si tak mohli odvést všechny body za vítězství.

Domácí celek opět potvrdil, že se mu v letošní sezoně na vlastní palubovce nedaří.

Týmu Benaga chyběli čtyři hráči základní sestavy – Filinger, Světlík, Habaj a Ago Simitči. To se také na hře domácích projevilo. Hlavně neúčast střelce Filingera, který měl stopku za čtyři žluté karty, byla hodně patrná.

Branky: 35. Junior, 38. Oliveira – 2. a 8. Vácha, 30. Brichta. Poločas: 0:2.

Benago Zruč nad Sázavou: Krajč – Štorc, Oliveira, Junior, Müller, Stojaník, Rodek, Fitzel, Hájek.