Týmy mají za sebou první vzájemný zápas v sérii a lépe jsou na tom Pražáci. Ti první střetnutí vyhráli vysoko 8:2 a vedou tak jedna nula na zápasy. „Na páteční zápas se musíme lépe připravit,“ myslel ihned po prvním prohraném utkání na druhý mač série hrající prezident Benaga Beni Simitči. „Nedodrželi jsme pokyny a toho se musíme vyvarovat,“ střádá plány na druhé střetnutí.

Mužstvu Benaga Zruč nezbývá nic jiného, než na první utkání zapomenout a soustředit se na páteční utkání. To však nebude vůbec snadné, protože Ekoinvestment má ve svém středu několik reprezentantů.

„Musíme hrát ze zabezpečené obrany,“ hledá recept na soupeře Simitči, který připustil, že zřejmě dojde k nějakým změnám v sestavě. „Zřejmě se změní složení čtyřek,“ uvedl hrající prezident.

První utkání se nepovedlo brankáři Klímovi, který několikrát fatálně chyboval. Jeho pozice v týmu je však neotřesitelná, neboť Benago drží výbornými výkony po celou sezonu. Toho si je vědom i Beni Simitči. „Je fakt, že celou sezonu chytá dobře,“ dodal prezident.

Třetí utkání semifinálové série play off se bude hrát na palubovce ve sportovní hale ve Zruči nad Sázavou, kde hraje své domácí zápasy Benago. Zápas je na programu příští pátek od 20 hodin.