„Začali jsme dobře, hned ve druhé minutě jsme vstřelili branku, nicméně v šesté minutě jsme po dvou nebo třech chybách inkasovali vyrovnávací branku. Do poločasu se nám podařilo zvrátit vývoj na svou stranu, když jsme šli do kabin za stavu 3:1. Myslím si, že první poločas měl skončit větším rozdílem. Ve druhém poločase to vypadalo, že se zápas bude pro nás vyvíjet dobře, dali jsme čtvrtou branku. Vzadu se nám ale nedařilo, nechali jsme soupeře snížit až na 5:4, naštěstí jsme pár minut před koncem dali pojišťovací branku z přímého kopu. Poslední tři, čtyři zápasy jsme vyhráli o pět, šest branek. Už na trénincích jsme byli moc na hrušce, někteří nepracovali tak, jak by měli. Celý týden jsem přemýšlel o sestavě, nakonec jsem do ní nesahal a nechal ji tak, jak byla minulý zápas. Moje obavy se ale potvrdily, dopředu to bylo dobré, ale směrem dozadu to nebylo vůbec ono, to se u nás moc často nestává. Z toho jsem zklamaný, poslední tři zápasy jsme sice odehráli s nulou, ale při vší úctě k soupeřům se není čemu divit, moc nás neprověřili. Bílé Podolí má zkušené útočníky, tentokrát jsme propadli,“ zhodnotil zápas hlízovský trenér David Linhart.

Naopak vrdští hráči nemohli být z výsledku ve Škvorci nadšení. Prohráli 0:3.

„Řekli jsme si, že budeme hrát vyrovnané utkání, chtěli jsme hrát nahoře. To se podařilo v prvním poločase, který byl bojovný, na těžkém terénu. Ovlivnil nás první inkasovaný gól ze standardky. Ve druhém poločase jsme chtěli hrát stejně, bohužel jsme po hloupé chybě dostali druhou branku a bylo po zápase. Třetí branku dali domácí opět ze standardní situace. Za stavu 1:0 jsme šli sami na bránu, Filip Víšek mohl proměnit, ale rozhodla mladická nezkušenost, je vidět, že nám chybí starší kluci, kteří by to odehráli zkušeněji,“ neměl z výsledku radost trenér Vrdů David Plašil.

Hlízov – Bílé Podolí 6:4 (2. T. Šváb, 10., 31. Maxa, 73., 88. M. Frejlach, 75. Výborný – 6. Jelínek, 68., 80. Weinlich, 85. T. Švadlenka).

Hlízov: Míšek – M. Šváb, Navrátil, Tafel, O. Tomíšek (78. Šmidrkal) – M. Frejlach, Růžička, Kopecký (75. Kovařík), T. Šváb (62. Výborný) – Křelina (62. Hačka), Maxa. Trenér David Linhart.

Bílé Podolí: Dastych – Kupka, Toman, Šálený, Spáčil – Fejfar, Čakovský, Skala, Weinlich – T. Švadlenka, Jelínek. Trenér Bohuslav Šváb.

Škvorec – Vrdy 3:0 (40. Terynek, 53. D. Havierník, 73. Bobáň).

Škvorec: Pikner – Pozdník, T. Novotný, L. Havierník, D. Havierník, Pont (88. Kliment), Bureš (51. J. Novotný), Bobáň, A. Větrovec, Terynek, M. Větrovec. Trenér Vladimír Zeman.

Vrdy: M. Šindelář – Růžička (79. Svoboda), M. Rejthárek, Petrů, Filipi – J. Rejthárek, O. Plašil, V. Plašil (46. J. Šindelář), Štěpánek (83. V. Truksa) – Vavřina (85. Lengál), Víšek (69. K. Truksa). Trenér David Plašil.