„Byl to pro nás zápas blbec. Myslím si, že jsme měli spíše vyhrát, než odcházet poraženi. Dostali jsme první hloupý gól po centru ze strany do vápna. Uhlíři jinak za první poločas nevystřelili na branku. My měli několik standardních situací, ze kterých jsme ale využili jen jednu a vyrovnali tak na jedna-jedna," uvedl trenér Hlízova David Linhart a pokračoval v hodnocení zápasu: „Druhý poločas se lámal ve chvíli, kdy jsme šli třikrát nebo čtyřikrát sami na branku, ale místo toho, abychom se dostali do vedení a zápas zlomili na svou stranu, tak jsme opět hloupě inkasovali. Podobný gól jsme dostali i před týdnem a evidentně jsme se moc nepoučili. Měli jsme udělané velké hřiště, ale náš hráč, který byl sám, tak namazal soupeři tak, že uhlíři šli v pěti sami na branku. Soupeř se poté zatáhl a my začali hrát na tři útočníky vabank. Uhlířské Janovice i proto měly nějaké brejky. Za posledních dvacet minut jsme si žádnou šanci nevytvořili a náš tlak byl spíše jen platonický. Vrcholem zápasu bylo, že jsme dostali od nejmenšího hráče na hřišti gól po rohovém kopu, kdy se trefil nohou z prostoru kolem penalty."

„Fotbalový Bůh nás potrestal za neproměněné šance, míče se odrážely k soupeři a nelíbilo se mi, že jsme byli moc nahoře, i přesto, že jsme hráli se soupeřem z vyšší soutěže a mysleli jsme si, že se porazí sám. Uhlířské Janovice nakonec asi vyhrály zaslouženě, protože mi to z naší strany přišlo takové mrtvé," uzavřel David Linhart.

„Prvních deset, patnáct minut byl Hlízov jasně lepší a vůbec nám nepůjčil míč. Hra se poté začala postupně vyrovnávat a nám se podařilo jít dokonce do vedení. Musím ale říct, že na míči byl Hlízov lepší. Vytvořil si snad čtyři vyložené šance, které kdyby proměnil, utkání by se nejspíš vyvíjelo jinak. My jsme celou dobu bránili a z brejků dali góly," řekl k zápasu kouč Uhlířských Janovic Antonín Novotný.

Hlízov - U. Janovice 1:3 (1:1)
Branka: Patrik Růžička - Tancer 2, N. Marek. Hlízov: Vavřina - Navrátil, Linhart, Šťastný, Tomíšek, Výborný, Patrik Růžička, Židík, Kovařík, Křelina, Maxa. Trenér David Linhart. U. Janovice: Kmoch (46. Verner) - Kulhánek, Zadražil, Čapek, Svoboda, Jelínek, Kopecký, Randlíszek, Tancer, Vyhnánek, N. Marek. Střídali: Dotlačil, Bílek, Vinický, Beneš. Trenér Antonín Novotný.