Poděbrady – Kutná Hora 5:1 (1:1)

„První poločas byl vyrovnaný," začal s hodnocením zápasu trenér hostí Alexander Nagy a pokračoval: „Příležitosti byly na obou stranách. Oproti předchozím zápasům jsme se dostávali dopředu a dokonce jsme se ujali vedení, když po rohovém kopu skórovala Baranovičová. Jenže za dvě minuty domácí hráčky srovnaly na 1:1 po naší chybě ve vápně."

Vstup do druhé půle rozhodl. „Do druhého poločasu jsme šli s tím, že s nimi zkusíme zahrát, protože mi připadalo, že soupeř nevypadá na to, že by nás měl přejet. Bohužel, hned ve 46. minutě jsme inkasovali na 1:2," pokrčil rameny Nagy. Čtyři minuty na to daly Poděbrady třetí gól a bylo rozhodnuto. „V zápase jsme jim darovali čtyři góly, což mě mrzí nejvíce, protože hra už vypadala o něco lépe. Čtyřikrát jsme šli sami na bránu a vůbec ji netrefíme. To jsou věci, které naše zápasy rozhodují," sdělil trenér Kutné Hory.

V dalším utkání se fotbalistky Sparty Kutná Hora střetnou s Bohemians 1905. Zápas se hraje v sobotu od 10.15 hodin na Kaňku!

Statistiky

Branka Kutné Hory: Baranovičová. Kutná Hora: Havlová – Strnadová, Olivová, Jiříková, Vašková – Čepková (50. Capouchová), Baranovičová, Vavřičková, Danešová – Beranová (31. Mašínová), Vaníčková. Trenér Alexandr Nagy.