V polovině sezony jste jako nováček na čtvrtém místě tabulky. Pohled na tabulku vás musí těšit. Asi budete hodně spokojený, že?

Osobně jsem s umístěním spokojený a tak nějak odpovídá realitě.

Co vám chybí k úplné spokojenosti?

Více bodů, které jsme poztráceli v koncích některých zápasů, když jsme nedokázali soupeře dorazit a naopak lacině inkasovali - zápasy Kunice, Vyžlovka a Křivsoudov.

Doma jste hráli sedmkrát a vyhráli tři zápasy. V tomto směru jste si asi představovali lepší bilanci, že?

Určitě, ale doma musíte předvést určitou kvalitu. Soupeři většinou hrají odzadu a k překonání obrany je potřeba mít vžité určité automatizmy a to se nám zatím příliš nedaří. Abychom dosáhli branky, musíme více riskovat a pak se nám stává, že soupeř chodí do otevřené obrany.

O co nebo o koho se mohl tým opřít ve chvíli, kdy se mu nedařilo?

Já osobně o asistenta Pepu Bohatce, protože jsem nezkušený trenér a on je stará trenérská škola. Tým pak o brankáře Martina Tlustého.

Deset gólů nastřílel Michal Zeman, který je tak s dalšími dvěma borci druhým nejlepším střelcem soutěže. Byl právě on hlavním tahounem ofenzivy?

Tak určitě (smích)! Michal je pro tuto soutěž nadstandardní hráč, ale máme tady i jiné hráče pro ofenzivu, kteří dokáží střílet góly. Pro mě je Michal důležitý především v tom, že ho mohu použít na jakýkoliv post a vždy odevzdá maximum pro tým.

V čele soutěže jsou týmy Sedlec-Prčice a Jevany. Jsou tyto dva celky nejlepší v celé soutěži a podle vás hlavní aspiranti na postup?

Asi ano, ale ještě bych přidal Říčany. Ty pod taktovkou jejich kapitána Martina Suse předvádějí fotbal, který má hlavu a patu.

Zvládli jste dvě okresní derby. V Uhlířských Janovicích jste hráli nerozhodně, Sázavu jste doma porazili. Těší vás hodně tento fakt?

V Janovicích jsme předvedli celkem slušný fotbal, ale bohužel jsme dali pouze jeden gól, takže trochu smůla nebo chybělo kousek štěstí. Naopak se Sázavou jsme si vybrali štěstí za celý podzim a vyhráli jen díky nemohoucnosti hráčů soupeře a vynikajícímu výkonu našeho brankáře Martina Tlustého.

Bude se v zimní přestávce hodně měnit váš kádr?

Doufám, že ne. Kluků mám k dispozici asi dvacet, což je v dnešní době paráda. Přeji si, abychom zůstali pohromadě a přes zimu zapracovali na zkvalitnění naší hry, která by měla nějaké parametry. S tím samozřejmě souvisí tréninková morálka, která v závěru podzimu byla hodně slabá, ale hráči slíbili, že se určitě polepší (smích)!


Načítám tabulku ...