Hostující hráčky přijely s obrannou taktikou a na hřišti to bylo znát. Čáslavandy se od první minuty tlačily před branku Bistiakové a čekalo se, kdy přijde první branka. Výsledkem byla v 11. minutě střela Buchtové a následně nastřelená tyč, hned ve 13. minutě nastřelené břevno Truhlářovou. Běžela 20. minuta, ve středu hřiště se uvolnila Karafiátová, ale nemířila přesně. Ve 23. minutě zahrávala kapitánka Veselá přímý kop, Bistiaková stačila míč vyrazit, na který si velmi dobře naběhla Truhlářová, ale z prostoru malého vápna trestuhodně zahodila. Tlak domácích hráček pokračoval.

Běžela 30. minuta, na centr Veselé si naběhla opět Truhlářová, ale nedovedla míč hlavou usměrnit za vyběhnuvší Bistiakovou do prázdné branky. O dvě minutý déle zkoušela štěstí Buchtová, ale pouze do rukou jablonecké brankářky. Hostující hráčky se k ohrožení Jelínkové moc nedostávaly. Kvalitě fotbalu bránil navíc těžký terén.

Úroveň hry se nezměnila ani po přestávce. Jablonecké Čertice se soustředily zejména na zabezpečenou obranu a v jeho útoku zůstávala osamocená Trojáková, která se také v 70. minutě dostala do nejvážnější šance, ale střela z dálky skončila na břevně domácí Jelínkové.

Domácí hráčky se přece jenom dočkaly. Běžela 84. minuta, kdy po pravé straně utekla Miláčková, nasměrovala centr na penaltu, kde míč poskakoval mezi domácími hráčky tak dlouho, až si do prostoru naběhla střídající Aneta Prchalová a levačkou překonala Bistiakovou, čímž se tak postarala sice o hubené, ale zasloužené vítězství domácích.

„Musíme s Ivošem našim holkám poděkovat, že vydržely soupeřky mačkat až do závěrečného hvizdu rozhodčího a chtěly strhnout vítězství na svou stranu. Samy se opět přesvědčily, že se vyplatí bojovat do poslední chvíle, protože přes osmdesát minut hry na půli soupeřek se holkám stále nedařilo vstřelit branku a s postupem času už začínaly být tak trošku nervózní. Ale nakonec jsme to zvládli skvěle," řekl jeden z trenérů domácích Jindřich Vaněček.

Čáslav – Jablonec 1:0 (0:0)Branka: 84. A. Prchalová. Rozhodčí: Michal – Herda, Kučera. Diváci: 60. Čáslav: Jelínková - Culková, Veselá, Kunášková - Buřvalová, Hromádková (72. A. Prchalová) – Bělinová (81. T. Prchalová), Karafiátová, Truhlářová – Vinická (63. Miláčková), Buchtová. Trenéři Ivo Ducheček, Jindřich Vaněček.