„Přáteláky nám až moc jdou,“ smál se trenér Zbraslavic Zdeněk Knap a pokračoval: „Pro nás to bylo opět velmi prospěšné utkání. První poločas byl podle mě vyrovnaný a ve druhém jsme taktovku zápasu převzali my a zaslouženě jsme tak po prohraném poločasu vyhráli 2:1. První branku dal Švejda po přihrávce Babáka a druhou branku dal sám Ivan Babák. „To byla krásná střela,“ uvedl trenér a dodal: „Já jsem to od něj očekával. On nám přesně zapadá do naší koncepce. Máme o něj zájem a budeme o něm jednat,“ připustil Knap.

Ledeč n. S. - Zbraslavice 1:2 (1:0)

Branky Zbraslavic: Švejda, Babák. Zbraslavice: Haták (75. Březina) - Jursík, Semerád, Herčík, J. Veselý - Dubjak, M. Veselý, I. Babák, Höllge - Dudok, Švejda. Střídali Kakáček, A. Volenec.