Josef Pavlík opět poukazuje na nejasnost voleb a odtajňuje, za které kluby jednotliví funkcionáři do Výkonného výboru OFS Kutná Hora kandidovali. S odpovědí Dušana Roubíčka (najdete ZDE) tak spokojen asi příliš nebyl.

Znění dopisu, který přišel do redakce Kutnohorského deníku:

V úvodu je potřeba říci několik informací – zdroj, ze kterého jsou tyto údaje uváděny je spolehlivý a kopie dokumentů jsou založeny k nahlédnutí.
Možná bude fotbalové kluby z Kutnohorska zajímat, za které kluby kandidovali jednotliví zvolení členové tzv. VV OFS Kutná Hora, takže vězte: Martin Jansa (Církvice), Roman Kalaš (Nepoměřice – na schůzi podle presence nebyl), Miroslav Zvolánek (Chotusice), Karel Mikeš ml. (Čáslav), Luboš Tvrdík (Potěhy), Zdeněk Čáp (Tupadly), Dušan Roubíček (Malín).

Věřme, že tyto kluby daly důvěru jmenovaným, tak jak má být. S ohledem na to, že se záhadně ztratily delegační lístky, tak lze velmi obtížně dokladovat, kdo koho zastupoval. Je proto velmi neobvyklé, když na valné hromadě jsou kluby zastupovány osobami, které nejsou v těchto klubech registrováni. Stejně tak nebývá vůbec obvyklé, aby ve VV OFS byl zvolen člověk, který na okrese není registrován.

Na závěr ještě zopakování faktu z pozvánky a delegačenky na valnou hromadu 17. června 2009. Proč je tento materiál takto nazýván? Proto, že je jmenovitý a závazný pro klub i delegovaného činovníka klubu. Proč je číslován? Proto, aby byl identický a neztratil se. Proč je hlasem rozhodujícím? No protože nerozhoduje za sebe, ale za klub, který ho vyslal a to k tématu, který je uveden v programu. Nikdo z delegátů tedy nedostal mandát k volbám na úrovni OFS Kutná Hora. Takže si za to můžete sami, přátelé, vždyť ono se vlastně nic nestalo, volby proběhly tak, jak měly…

Jen to, že tak trochu kromě etiky chybí hodně, hodně z učebnice fotbalové slušnosti neřku-li pravidel! Úsudek nechám, vážení přátelé sportu, jen na vás. Jen bych se přimlouval, aby se probudily dobré víly fotbalu a byla svolána řádná volební valná hromada podle pravidel ČMFS a volby proběhly tak, aby měli všichni rovnou šanci. V této době nejsou revoluce ani převraty již tak populární.

S úctou

Váš Černý kos – Josef Pavlík

Jaký názor máte na volby do OFS Kutná Hora Vy? Své názory můžete psát do diskuse pod tímto článkem…