Zápas začal „zostra". Už ve 4. minutě po závaru před brankou hostí rozvlnil síť Liblic Martin Jelínek. V tu chvíli málokdo tušil, že se jedná o poslední střelecký úspěch Janovic. Hosté odpověděli hned z protiútoku a po pohledné individuální akci se nemýlil Hrstka - 1:1.

Nejviditelnějším hráčem před soupeřovou brankou v dresu domácích byl i nadále Martin Jelínek. Po čtvrthodině hry mu ve skórování zabránil parádním zákrokem brankář Liblic. O pět minut později hlavičkoval mimo janovický M. Svoboda. Rušno bylo ve 21. minutě, když těsně před vápnem zůstal na zemi jeden z útočících hráčů Liblic. Kopal se trestný kop a domácím zatrnulo při nejistém zákroku Hromádky. Skóre se však měnilo až pět minut před poločasem – Hromádka si na střelu Hrstky sáhl, ale brance nezabránil. O minutu později zahrozili domácí, kdy už se jim podařilo překonat i brankáře, ale míč do sítě nedopravili. Ve 42. minutě nevytěžili gól z rohu ani Liblice, takže do šaten se šlo za stavu 2:1 pro hosty.

Po přestávce byla na domácích znát touha po vyrovnání: Ve 48. minutě neprostřelil Jelínek hradbu těl Liblických. Po dalších dvou minutách už se míč z kopačky stejného střelce ocitl v síti, píšťalka rozhodčího však předtím signalizovala ofsajd. Opět Jelínek měl na kopačce vyrovnávací gól i v 54., ale střelu zblokoval jeden z hráčů Liblic.

V dresu hostí byl patrně nejviditelnějším hráčem Hrstka, jenž ještě několikrát zahrozil. V 66. minutě naděje domácích výrazně klesly, když propagační střela Liblic skončila k překvapení všech za Hromádkovými zády – 1:3.

Do konce zápasu ještě několikrát zasahovali oba brankáři, žádná z šancí už ale gólem neskončila.

Uhlířské Janovice – Liblice 1:3 (1:2)Branka UJ: 4. Jelínek.
Uhlířské Janovice: Hromádka – Černík, Kulhánek, Zadražil, Hrbek, Jelínek, Uher, Kulhánek, Svoboda, Veliký, Randlíszek. Trenér František Machurka.
Liblice: Hanuš – Hrstka, Vlk, Řípa, Dušek, Fott, Nekolný, Vávra, Sobotka, Pačes, Pop.

Ondřej Dvořák