„Bylo to pro nás velmi prospěšné utkání, neboť jsme se utkali s kvalitním soupeřem. Pro naše mladé hráče, kterým jsme dali v tomto utkání příležitost, to jsou zkušenosti k nezaplacení,“ řekl zaskakující trenér Karel Mikeš, který na lavičce Staru nahradil Stanislava Krajíčka, který byl na dovolené.

„Hned v úvodu měl šanci Radek Špitálník, ale nastřelil jen golmana. Jinak to byl fotbal od vápna k vápnu, kde chyběly vyložené šance. My jsme se dostali v prvním poločasu jen k jedné střele, kdy ve vápně vystřelil Míra Kopecký, pominuli gól Špitálníka,“ uvedl janovický lodivod Milan Knížek a pokračoval: „Ve druhém poločase se hra zlepšila, a proto jsme se snažili vstřelit pojišťovacího góla. Akce střídala akci. Jak jsem řekl, chtěli jsme dát góla, a proto jsme se vrhli do útočení, díky čemuž soupeř hrozil hlavě z rychlých brejků, které eliminovala naše obrana. Ta díky tomu byla hodně přetížená, nestíhali jsme se vracet,“ dodal Knížek.

Tupadly – U. Janovice 2:3 (0:1)

Branky: 58. O. Císař, 73. K. Truksa – 28. R. Špitálník, 56., 90.+2 M. Čálek. Tupadly: Skokan - Průcha, Píška, Šveřepa (46. O. Císař), Krajíček – Kruml (80. Čech), Císař, K. Truksa, Nezbeda – Semerád (70. Daru), Chadraba. U. Janovice: Verner (46. P. Hromádka) – Vojt. Vančura, Churavý, Uher, Strnad – M. Svoboda (Hrbek), Kopecký, M. Čálek, Wolf – R. Špitálník, Kocourek (Forman).