Mn. Hradiště – U. Janovice 0:3

„Soupeř byl běhavý a dobrý. Za stavu 0:0 nám nastřelili dvě břevna, ale góly nedal a my jsme udeřili po přestávce,“ zdůraznil janovický Antonín Kapek.

„V 54. min. po akci Wolf – Fialka jsme šli do vedení. V 58. min. ale Strnad neproměnil pokutový kop. V 77. min. zvýšil na 0:2 Jícha. Dvě minuty před koncem přišel na hřiště náhradní brankář Hromádka a ten samý hráč v 90. min. po individuální akci vymetl domácí šibenici,“ zvolal nadšeně uhlířskojanovický asistent Kapek.

Antonín Kapek byl rád, že jeho hráči odčinili předchozí porážku s Kouřimí: „Našim klukům musím poděkovat za velkou bojovnost. Oproti minulé porážce doma s Kouřimí 4:0 byl mančaft k nepoznání a kluci bojovali. Dneska si zaslouží jen pochvalu.“

„Naštěstí se nám to tady povedlo smazat, ale dnešní vítězství budeme chtít potvrdit i doma za týden, kdy hostíme Bakov. Bakov se podle výsledků určitě zlepšil, asi posílili kádr a rozhodně to nebude lehký soupeř,“ řekl pro Deník na závěr Antonín Kapek.

Branky: 55. Fialka, 77. Jícha, 90. Hromádka. Rozhodčí: Suchý. Poločas: 0:0. Uhlířské Janovice: Verner – Böhm, Strnad, Kopecký, Hrbek (60. T. Kulhánek) – L. Bohatec (88. Hromádka), Vedral, Wolf, M. Svoboda (64. M. Kulhánek) – Jícha, Fialka.

Michal Pavlík