„Zápas nehodnotím dobře, protože jsme dvakrát vedli a nedokázali jsme dotáhnout utkání do vítězného konce. Bohužel, je to pořád stejná písnička. Mohli jsme přidat branku na tři-jedna, ale nedali jsme. Na konci jsme pak po chybě v obraně dostali gól, což je špatné, protože už potřebujeme vyhrát," zdůraznil trenér Čáslavi B Jiří Antoš.

Přitom zápas se vyvíjel pro domácí dobře. „Vedli jsme již v páté minutě, kdy se po standardní situaci prosadil Vrána. Místo, abychom se uklidnili, tak jsme přestali hrát a soupeř se dostal do hry," řekl trenér. Vyrovnání přišlo také ze standardky, když se hosté trefili krásně přes zeď.

„Do druhé půle jsme šli s odhodláním, že vyhrajeme, což se nám vcelku dařilo," líčil Jiří Antoš a pokračoval: „Měli jsme několik velmi dobrých akcí po stranách. Bohužel, nedali jsme více branek. Skórovali jsme pouze jednou, kdy sehráli kluci parádně autové vhazování a dali na dva-jedna. Pak se hra lámala, protože jsme nepřidali pojišťovací gól, za což nás soupeř potrestal."

Čáslav B – Čelákovice 2:2 (1:1)Branky Čáslavi B: Vrána, Zoufalý.

Čáslav B: Dastych – Zoufalý, Richard, Votava, Vrána – Mlynka, Vajgl, Strnad (65. Netušil), Filka, Bilinkiewicz (80. Veselý) – Martinek. Trenér Jiří Antoš.