„Na přípravě mě mrzí, že mladí hráči, kteří by měli chodit trénovat, tak bohužel nechodí a nedají si říct. Jsou to kluci, kteří vyšli z dorostu. Neříkám, že jde o všechny, ale moc nechodí. Většinou trénují jen starší hráči," pokrčil rameny trenér sázavské rezervy Jiří Kratochvíl a dodal: „Celkově naše příprava probíhala s A-mužstvem pod dohledem Pavla Chuchly. Co se týče zápasů, tak jsme porazili tři-dva Rataje a prohráli jedna-čtyři s Miřeticemi."

I v následujícím ročníku budou v béčku Sázavy dostávat prostor hráči, kteří si nezajistí místo v A-týmu. „Nikdo nový do B-týmu nepřišel. Posilovalo naše áčko, kam přišli tři noví hráči, a tak se jeho kádr rozšířil. Myslím si tak, že s námi budou jezdit hráči, kteří buď na áčko mít nebudou, nebo třeba nebudou tak vytížení. I díky tomu by se měl zkvalitnit kádr B-týmu a hlavně bychom měli mít dostatek hráčů. V minulé sezoně jsme se totiž potýkali s nedostatkem hráčů, navíc když se naše zápasy kryly se zápasy áčka, tak lidí bylo opravdu málo," zdůraznil Kratochvíl.

Ambice si kladou v Sázavě stejné, jako před rokem. „Co se týče našich ambicí, tak bychom se chtěli pohybovat okolo středu tabulky," prozradil trenér Sázavy B a uvedl, kdo podle něj bude aspirovat na špici soutěže: „Hlavními adepty na přední příčky budou podle mě ty samé týmy, které se pohybovaly na čele v minulé sezoně, tedy Sedlec, Zbraslavice či Malešov."

Adam Procházka