„Zápas se mi nechce vůbec hodnotit, protože podobná utkání je úplně zbytečné hrát. Prohráli jsme dva-čtyři, když domácí dali tři góly z penalt a čtvrtý z ofsajdu. Těžko se pak hledá jakákoliv motivace pro hráče, ale i pro mě jako trenéra," pokrčil rameny trenér Čáslavi Jiří Antoš a popsal dva gólové momenty svého mužstva: „Nám se podařilo vstřelit dva regulérní góly, když nejprve po akci Jakuba Špičáka snížil na jedna-dva Michal Král a v závěru korigoval na konečných dva-čtyři hlavou Karel Hejný."

Jirny – Čáslav 4:2 (1:0)Branky: 7. pok. kop Čepelák, 63. pok. kop a 71. pok. kop Melechovský, 78. Šťastný – 66. Král, 82. Hejný. Rozhodčí: Janoch – Kubec, Langmajer. ŽK: Hejný, Dastych, Mlynka, Jeníček (všichni Čáslav). Bez ČK.
Jirny: Fendrich – Kejha, Šťastný, Škorvánek, Čepelák, Pokorný (75. Remeš), Dubský, Awuku (88. Skuček), Kocourek (58. Vandas), Vondráček, Melechovský. Trenér Václav Hradecký.
Čáslav: Dastych – Richard, Jeníček, Hejný, Váňa, Hell, Špičák, Strnad (80. Zoufalý), Mlynka, Král (80. Martinek), Frejlach. Trenér Jiří Antoš.

Adam Procházka