Červené Pečky – Uhlířské Janovice 0:3 (0:2)

Oba týmy začaly hodně opatrně. Až v 15. minutě přišel velký tlak domácích, který pramenil z rohových kopů. Na ten první M. Rejthárka si naskočil Růžička, tutovku mu vyrazil Verner. Z následného rohu ten samý hráč nechtěně zastavil hlavičku směřující do prázdné uhlířskojanovické brány.

První branka přišla jako blesk z čistého nebe. Ve 33. minutě se s míčem rozeběhl janovický R. Špitálník, napřáhl a míč se od tyče odrazil do brány – 0:1. Podobná situace nastala za šest minut. M. Svoboda si pohrál s domácími beky, nastřelil tyč a odražený balon napálil do sítě opět Radek Špitálník – 0:2. Pět minut před přestávkou mohl snížit červenopečecký Langford, ale branku minul.

V 67. minutě vytekl janovický brankář Verner, když neunesl vražení od domácího Kubína a srazil ho k zemi. Za svůj čin viděl červenou kartu a do brány musel stoper T. Kulhánek. Jenže tlak Pečeckých stále nepřicházel. Naopak! V 78. minutě zahrával trestný kop z pravé strany L. Bohatec a míč díky stínování Churavého propadl až do brány – 0:3. V závěru zápasu vybídl ke skórování J. Kulhánek Pudila, ten však hostující bránu netrefil. Na druhé straně ještě orazítkoval z brejku břevno domácí branky M. Kulhánek.