První poločas byl vcelku vyrovnaný a skončil 2:2. „Soupeř hrál poměrně slušně. V jedenácté minutě jsme dali branku, když se po pěkné přihrávce Michálka prosadil Kacafírek. Vedli jsme, ale pak jsme udělali v obranné fázi chybu a soupeř vyrovnal. Deset minut před přestávkou však Michálek trefil z trestného kopu šibenici a znovu jsme vedli, jenže jsme dostali gól do šatny. Udělali jsme hrubou chybu a první půle skončila dva-dva," popsal trenér Suchdola Vlastimil Chlád.

Ve druhé půli se trenérovi povedlo střídání. Böhm šel o přestávce na plac a hned skóroval. „Do druhého poločasu jsme vstoupili dobře, když nás poslal do vedení nádhernou střelou Tomáš Böhm, který trefil šibenici. Následně byl faulován Špičák, soupeř dostal červenou kartu a Kacafírek penaltu proměnil. Od té doby jsme byli jasně lepší. Soupeř rezignoval a Kacafírek nakonec nastřílel v utkání čtyři branky," chválil Chlád.

Suchdol – Vraný 6:2 (2:2)Branky Suchdola: Kacafírek 4, Michálek, Böhm.
Suchdol: Hanuš – Dudla, Svoboda, Biško, Kutil – Bereš, Linhart (46. Böhm), Michálek, Dastych – Špičák (70. Chadraba), Kacafírek. Trenér Vlastimil Chlád.