„První poločas byl z naší strany pomalý, stejně, jako tomu bylo v zápase s Miřeticemi. Sice jsme měli velkou převahu v držení míče, ale neustále jsme útočili do plných. Naše hra byla bez pohybu a bez většího nasazení," přiznal trenér Kácova Miroslav Jelínek a dodal: „Až v závěru poločasu jsme si vytvořili šanci, kdy jsme se konečně dostali kombinačně skrz obranu hostí, ale soupeře podržel brankář."

Psota přinesl do hry Kácova oživení. „Do druhého poločasu jsme prostřídali a změnili trochu rozestavení. Střídající Psota vnesl na hřiště trochu více pohybu a bylo to znát. Hned v padesáté minutě jsme šli po trefě Petrů po rohovém kopu do vedení. Tato branka nás uklidnila, v jeden moment až moc, jelikož přišla pětiminutovka, kdy jsme byli herně hluší. Poté jsme se ale do hry vrátili, začali si vytvářet šance a přidali dva góly," zhodnotil kácovský kouč a na závěru dodal: „Mysleli jsme, že zbytek zápasu dohrajeme, ale posledních dvanáct minut nebylo z naší strany dobrých. Pro nás je ale důležité, že jsme získali tři body, i když si myslím, že bychom zápasy měli zvládat o něco lépe."

Kácov - Jankov 3:1 (0:0)Branky: 50. a 75. pok. kop Petrů, 66. Psota - 80 Zach. Rozhodčí: Remenec - Chládek, Dvořák. ŽK: Zach, Uhliar (oba Jankov). Bez ČK. Diváci: 90.

Kácov: Císař - Cettl, Kabát, Linhart (89. Gabriel), Pana, Vlasák, Houdek, Petrů (77. Cacák), Lapáček, Toupal, Pavouček (46. Psota). Trenér Miroslav Jelínek.

Jankov: Nerad - Čermák, Kolář, Vrzal, Ždych (58. Peroutka), Zach, Balík, Skála, Horčička (84. Šimánek), Uhliar, Zajíc (51. Nerad). Trenér Jiří Vosátka.

Adam Procházka