Trenér Kácova Miroslav Jelínek byl v celkovém součtu velice spokojený: „Z naší strany jsme podali fantastický výkon, musím naše kluky pochválit. Až tedy na dvacet minut druhé půle, kdy jsme na chvíli vypadli ze hry. Čekali jsme, co se bude dít."

Začátek utkání byl pro Kácov povedený. „Už ve třetí minutě přišel likvidační faul na Panu, který mohl běžet z půlky sám na bránu. Ani karta nepadla, i když měl všechny kolíky vidět na koleni. V desáté minutě zahrával centrovaný trestný kop Moudrý, brankář míč nezachytil, propadlu mu a šli jsme do vedení jedna-nula. Hned minutu na to prošel výborně po straně Červeňák, dal míč pod sebe, ale brance zamezil praporek slečny pomezní," popisoval zápas hostující trenér.

Během první půle kopala Zvole dvě penalty. „Ve třinácté minutě to přišlo. Soupeř nastřelil našeho beka do stehna, zařval ruka a rozhodčí ku podivu všech písknul penaltu. Gabriel však kopl pokutový kop vedle," oddychl si Jelínek a pokračoval: „Poté domácí jenom nakopávali míč. My jsme ho drželi, byli jsme silní na balonu a neproměnili jsme nějaké šance. Ve třicáté čtvrté minutě přišla druhá penalta, tentokrát ruka Kabáta byla jasná. K pokutovému kopu se postavil znovu Gabriel a brankář Michal mu ji chytil. Přežili jsme druhou klinickou smrt."

Ke konci první půle pak Kácov udeřil podruhé. „Ve čtyřicáté minutě vysunul Kabát Moudrého, který běžel sám na branku. Brankář vyběhl daleko za vápno, náš hráč ho přehodil a Červeňák míč doběhl a dovedl do branky," popsal moment kácovský kouč a přešel ke druhé půli: „Na začátku druhé půle jsme spali. Do vápna létaly centry domácích, všechny byly velmi nebezpečné. Bohužel jsme se nepoučili a domácí po hodině hry snížili na rozdíl jedné branky. Nakonec jsme vyhráli, ale výkon rozhodčích, to byl výsměch. Naši kluci hráli fantasticky a klobouk dolů před nimi."

Zvole – Kácov 1:2 (0:2)Branky Kácova: Moudrý, Červeňák.

Kácov: Michal – Houdek, Rytina, Kabát – Zeman, Petrů (72. Žovinec) – Bělohlávek (60. Filip ml.), Průcha (83. Filip st.), Moudrý, Pana – Červeňák. Trenér Miroslav Jelínek.