„Prohráli jsme sice až na pokutové kopy, ale jednoznačně jsme ztratili dva body. Měli jsme šancí jak na dva, tři zápasy. Nejsme ale schopní vstřelit branku. Sice jsme díky Psotovi dvě dali, ale nikdo jiný se k němu nepřidal," mrzelo trenéra Kácova Miroslava Jelínka, který shrnul možnosti svého týmu: „Například Linhart běžel dvakrát sám na branku, Psota nastřelil kromě dvou gólů ještě tyč, Pana byl ve dvou šancích, ale bohužel góly nedáváme a jsme za to pak potrestaní."

Penaltová loterie vyšla lépe Jílovému. „Věřím, že kdybychom odskočili soupeři na rozdíl dvou branek, tak jsme zápas dovedli do vítězného konce. To se ale nestalo a soupeř pokaždé vyrovnal, i když jsme měli vždy hned po rozehrávce stoprocentní šanci. V prvním poločase jsme ji proměnili, ve druhém už ne. Nakonec došlo na penalty, v nichž jsme padli. Psychika hráčů už nebyla dobrá a z pěti penalt jsme dvě neproměnili, tudíž máme ze zápasu jen jeden bod," konstatoval Miroslav Jelínek.

Kácov - Jílové 2:3 po pen. (2:1 - 3:4)Branky: 5. a 31. Psota - 29. Mařík, 54. Štědronský. Rozhodčí: Zdeněk - Trumpus, Svoboda. ŽK: Vlasák - Hanuš, Řípa. Bez ČK. Diváci: 60.
Kácov: Císař - Cettl, Kabát, Linhart, Pana, Filip (69. Petrů), Psota, Vlasák, Houdek, Lapáček, Toupal. Trenér Miroslav Jelínek.
Jílové: Kruliš - Janošov (46. Boev), Radimský, Škvor, Vostárek (46. Dvořáček), Štědronský, Cimpl, Hanuš, Mařík, Řípa (86. Kratochvíl), Čmelík. Trenér Petr Doležal.

Adam Procházka