„Zápas nemám ani sílu hodnotit. Je to boj proti větrným mlýnům," zlobil se trenér Kácova Miroslav Jelínek a vysvětlil proč: „Delegáti a rozhodčí se nám tu smějí do očí."

První půle skončila bez branek. „Nehráli jsme dobře, první poločas jsme prospali. Obe celky měly nějaké šance. Prvních patnáct minut bylo z naší strany špatných, ale pak jsme hráli lépe. Měli jsme ve dvacáté minutě kopat jasnou penaltu, ale bohužel. My zkrátka penalty kopat nebudeme," řekl Jelínek.

V 58. minutě přeci jen Kácov vstřelil úvodní gól, když se trefil Zeman. „Ve druhé půli jsme šli do vedení, ale pak jsme se nechali zbytečně vyloučit po nesmyslné druhé žluté kartě, kterou dostal právě Zeman," tvrdil Jelínek, „Všechny fauly se pak otáčely proti nám a soupeř dokázal tři minuty před koncem vyrovnat."

Trenér Uhlířských Janovic Josef Bohatec musel po první půli zvýšit hlas: „Zabojovali jsme, ale o přestávce jsem musel kluky trochu vyhecovat a vynadat jim. Soupeř hrál dobře a my jsme hráli více odzadu. I tak jsme měli čtyři brankové příležitosti, kdy jsme šli sami na brankáře, ale dali jsme bohužel jen jednu branku."

Vyrovnání přišlo v 87. minutě, kdy se Randlíszek na levé straně dostal přes dva obránce a obešel i brankáře. „Sedmnáctiletý kluk předvedl profesionální akci," pochválil ho trenér.

Bohatec: Rozhodčí pískali perfektně

Kácovský trenér se opět cítil poškozený sudími. „Myslím si, že nás sudí poškodili. Měli jsme kopat jasnou penaltu, potom bych vybral situaci, kdy byl náš obránce nakopnut zezadu a soupeř šel sám na bránu. Cítíme křivdu doma i venku. Je to jedno, kde hrajeme. Každý zápas máme delegáta. Nevím, proč nám chtějí kontrolovat stadion, který má druholigové parametry. My pak přijedeme do Zvole, kde pomalu ani nemají sprchy. V Říčanech pomalu ani nejsou kabiny a nás chtějí tahat po svazu?" ptal se naštvaný Jelínek.

Jeho zloba však proti uhlířům nemířila. „Proti Janovicím nic nemám. Jde o svaz a konečně jim to vyšlo. Nevyhráli jsme. Nedá se nic dělat," pokrčil rameny domácí trenér a dodal: „Ještě to zkusíme přežít příští týden, kdy se budou dít velké věci. Pak už si snad zahrajeme."

Uhlířskojanovický Bohatec naopak sudí pochválil: „S výsledkem jsem spokojený. Myslím si, že remíza je zasloužená. Domácí více brečeli, ale rozhodčí pískali perfektně."

Kácov – Uhlířské Janovice 1:1 (0:0)Branky: 58. Zeman – 87. Randlíszek. ČK: 71. Zeman (K).

Kácov: Kňazík – Zeman, Rytina, Kabát – Petrů (82. Houdek) – Bělohlávek (46. Žovinec), Moudrý, Průcha, Pana – Filip st. (72. Habal), Červeňák. Trenér Miroslav Jelínek.

Uhlířské Janovice: Hromádka – Černík, T. Kulhánek, Boubín, Zadražil – D. Kulhánek, Kopecký, Dotlačil (80. Hrbek), Randlíszek – Stoupa (71. Veliký), Wolf. Trenér Josef Bohatec.