Kácov již brzy vedl v Kunicích 2:0 po brankách Skiby a Cettla. Ale ani tak nebyl trenér Václav Toupal se začátkem zápasu spokojený: „Zápas nám nevyšel. Sice jsme po čtvrt hodině vedli dva-nula, ale vstup do zápasu nebyl dobrý. Povedlo se nám využít dvě šance, ale hra nebyla ideální.“ Kunice dokázaly hned v 18. minutě snížit na 1:2 zásluhou Garčeka. Vyrovnat se domácím podařilo ve 35. minutě po trefě Skály.

„Hra se přelévala ze strany na stranu, ale moc šancí k vidění nebylo,“ líčil Toupal a pokračoval: „V závěru první půle jsme přeci jen dvě šance měli, ale jednou jsme trefili břevno a jednou jsme nedali slibnou střelu z vápna.“

Hned po přestávce skóroval domácí Tůma, jehož gól rozhodl. „Dál se hrálo bez šancí. Musím říct, že Kunice vyhrály zaslouženě. Daly do hry srdce, my nikoliv. Mysleli jsme si, že to přijde samo,“ hlesl hostující kouč. Jeho tým bojuje o vítězství v soutěži. Po sobotě klesl za Mnichovice na druhé místo a na prvenství ztrácí dva body. „Prohra je komplikací. Jde o ztrátu bodů. Můžeme si za to sami. Tabulka se na čele ještě více vyrovná. Na druhou stranu jdeme zápas od zápasu. Ještě nás čeká pět důležitých zápasů, včetně souboje s Mnichovicemi,“ dodal Toupal.

Kunice – Kácov 3:2 (18. Garček, 35. Skála, 51. Tůma – 9. Skiba, 15. Cettl)

Kácov: Štecher – Toupal, Skiba, Filip (62. Brýl), Vlasák, Cettl, Rut, Vobecký, Habal (62. Linhart), Lapáček, Petrů (68. Motyčka). Trenér Václav Toupal.

Zruč n. S. – Teplýšovice 2:4 (13. Martinák, 89. Jelínek – 44. pk Král, 48. Pejša, 68. Maršoun, 84. Breburda). Zruč n. S.: Cudlín – Louda (70. Daněk), Musil, Kotek, Hájek (26. Janda, 64. Arnolt), Viktora, Petrů, Jelínek, Martinák, Zeman, Kovář. Trenér Alois Chovánek.