Z druhého poločasu se odehrálo pouze třicet minut. „Zápas se mi špatně hodnotí. Na hřišti bylo pět centimetrů sněhu,“ líčil trenér Kácova Václav Toupal. Zápas byl ukončen za stavu 1:3. Navíc domácí nedali v utkání pokutový kop. „Od prvního minuty neměl zápas s fotbalem nic společného. Sněžilo, foukal silný vítr a na hrací ploše přibýval sníh. Měli jsme hrát generálku, ale bohužel. Dohrávali jsme v deseti. Čtyři kluci odešli ze hřiště, protože hrozilo, že si svá zranění na takovém terénu obnoví,“ prohlásil Toupal.

Promarněný zápas kácovského trenéra mrzel, ale počasí se poručit nedá. Hosté v utkání vedli 1:0. Na 1:1 vyrovnal po skrumáži kácovský Vobecký. „Na začátku druhé půle jsme dostali dvě rychlé branky po brejkách. Šlo o nešťastné góly. Jednou podklouzl stoper, podruhé se sklouzl balon. My jsme dali dvě břevna, jednu tyč a nedali jsme penaltu. Hrálo se nahoru a dolů, ale fotbalové to nebylo. Pouze se nakopávaly balony a jakýkoliv souboj hrozil zraněním,“ dodal trenér Toupal.

Kácov – Pacov 1:3, ukončeno v 75. minutě (1:1). Branka Kácova: Kácov: Císař – Toupal, Lapáček, Filip – Brýl, Skyba – Vobecký, Linhart, Zamrzla – Petrů, Vlasák. Střídali: Štechr, Psota, Červeňák. Trenér Václav Toupal.