Kácovští se ujali poločasového vedení 1:0, když se v 10. minutě trefil Moudrý. „Hrálo se běhavé utkání. Na Sázavě bylo znát, že jsou v přípravě dál. Mají dobré kluky a hrají jednoduchý fotbal. Hráli jsme v Libži na menším hřišti, ale zápas splnil účel. Soupeř byl více na balonu a my jsme bránili a zahušťovali střed hřiště. Výborně nám také zachytal Verner, který chytl minimálně tři góly. Navíc jsme byli produktivní v útoku. Měli jsme asi pět šancí, z nichž jsme tři proměnili," zhodnotil zápas trenér Kácova Miroslav Jelínek.

Hřiště si pochvaloval i sázavský trenér Pavel Chuchla: „Hráli jsme na pěkném hřišti, které je sice úzké, ale má kvalitní povrch. Zápas se hrál svižný a rychlý. Díky rozměrům hřiště docházelo k častým soubojům, ale s výkonem svého mužstva jsem spokojený, i když jsme dostali hloupé góly po chybách."

I sázavský kouč vyzdvihl výkon brankáře Vernera. „Celý zápas jsme měli převahu a spousty brankových příležitostí. Dokázali jsme se prosadit i v přehuštěném prostoru, ale brankář Kácova podal vynikající výkon a chytil několik příležitostí. Mužstvo Kácova je dobrý soupeř a rozhodně není jednoduché se proti němu prosadit. Zápas jsme sice prohráli, ale výkon byl dobrý," chválil Chuhla.

Kácov – Sázava 3:2 (1:0)Branky: 10. Moudrý, 54. Kováč, 73. Havlín – 57. Srba, 89. Král.
Kácov: Verner – Žovinec, Rytina, Pivoňka – Zeman, Moudrý – Peroutka, Pana, Kováč – Javorský, Filip ml. Střídali: Havlín, Blažek.
Sázava: Burcev – Martin Chrpa, Wolf, Chuchla, Král – Foltýn, Konečný, Šmídek, Marek Chrpa – Srba, Švec. Střídali: Říčař, Jelínek, Pohorský, Dušek. Trenér Pavel Chuchla.