Jinak letní příprava probíhá dle představ trenéra Miroslava Jelínka: „S přípravou jsem zatím spokojený. Chodí nás hodně, na tréninku mám vždy minimálně čtrnáct hráčů. Je to však zatím příprava, snad vše vydrží i do mistrovské sezóny."

Kácov má v kádru i nové hráče. „Přišel Lapáček a Psota ze Zdislavic, dále brankář Císař, který chytal v Kondraci a naposledy v Načeradci, a z vlašimského dorostu přišel Pavouček. Kádr z jarní části sezony zůstal téměř stejný, akorát skončil Martin Švec, který odešel do Načeradce," vyjmenoval Jelínek.

Tým z I. B třídy tedy posílil. „Nevíme, zda jsme posílili. To se teprve uvidí," usmál se trenér Kácova a pokračoval: „Zkušený hráč je určitě Lapáček. Psota se také jeví dobře. Pavouček je mladý kluk, ten se do našeho kádru hodí. Císař je gólman a teď už máme dva brankáře. Do teď jsme měli jen jednoho. Spíše jde o doplnění kádru, ve kterém nyní bude větší konkurence. Ostatní se budou muset více porvat o sestavu, protože nemají jistotu, že budou hrát."

A jaké má Kácov ambice po sestupu do I. B třídy? „Kádr na postup je. Uvidíme, jak na tom budou soupeři. Určitě chceme hrát nahoře, a když to k tomu bude, tak se postupu bránit nebudeme," dodal Miroslav Jelínek. Jeho tým bude hrát i nadále domácí zápasy ve Vlašimi.