Kácovu se domácí utkání proti Zdislavicím nepovedlo

Kácov – Fotbalisté Kácova sehráli ve 22. kole I. B třídy domácí utkání se Zdislavicemi. Nedělní duel se však povedl lépe hostujícímu celku.

19.5.2015

Finále Superpoháru vyhrál Kácov nad Malínem 1:0 po penaltách, 13. srpna 2014.Foto: Deník/ Michal Pavlík

„Z naší strany šlo o hodně špatné a nepovedené utkání. Hned ve třetí minutě jsme špatně bránili. Nedokázali jsme pokrýt Kašpara, který měl tolik času, že dokázal natřikrát skórovat. Náš výkon byl odfláknutý. Mám pocit, že už sezonu jen dohráváme," mračil se trenér Kácova Miroslav Jelínek.

Po půl hodině hry Kácov opět chyboval. „Hráli jsme na polovině soupeře, ale pošleme zpětnou přihrávku tak, že Kašpar běží sám na bránu a dal druhý gól. První poločas byl děs a hrůza," přiznal domácí trenér.

Po přestávce už domácí pouze korigovali výsledek. „Ve druhém poločase jsme se trochu zlepšili. Nicméně tempo hry nebylo ideální," řekl Jelínek a dodal: „Nedokázali jsme se prosadit a vypracovali jsme si pouze dvě šance. Snížili jsme až v poslední minutě, kdy po kombinaci se Zeman střílel levačkou na zadní tyč Pana."

Kácov – Zdislavice 1:2 (0:2)Branka Kácova: 90. Pana.

Kácov: Michal – Houdek (62. Zajíc), Rytina, Kabát – Petrů (55. Filip ml.) – Bělohlávek, Průcha, Moudrý, Zeman – Červeňák (46. Filip st.), Pana. Trenér Miroslav Jelínek.

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

FOTOGALERIE: Právě jsme se narodili!

Kutnohorsko /HLASOVÁNÍ/ - Vážení rodiče, díky vstřícnosti obou porodnic v Čáslavi a v Kolíně vám na našich stránkách přinášíme fotky nejmladších obyvatel regionu. Každý týden naši fotografové objíždějí spolupracující porodnice a fotí nově narozená miminka.

OBRAZEM: Druhý den parlamentních voleb na Kutnohorsku

Kutnohorsko - Přinášíme vám fotografie z volebních místností na Kutnohorsku i druhý volební den.

Lídr lidovců je v klidu, rodina ale ne

Kutná Hora – Není mnoho lídrů, kteří ještě nemají odvoleno. Jednička středočeské kandidátky KDU-ČSL, sociolog a poslanec Ivan Gabal, ale vše nechává na sobotu, kdy půjde volit s celou rodinou. Pátek strávil v Praze. A Deníku se svěřil, že po měsíci vstávání absentoval, takže volební skládačky vyrazil na Zličín rozdávat jen tým jeho spolupracovníků, který nazývá odvážnými kluky a holkami. I když sám na místě nebyl, ví, co se odehrávalo. „Zvládli rozdat 600 kusů; zájem asi roste a bude slušná účast,“ konstatoval.