V pátek

Fortuna národní liga: Příbram – Brno

V sobotu

ČFL A: Benešov – Admira Praha (10.15), Králův Dvůr – Povltavská FA (10.30)

ČFL B: Velvary – Dukla Praha B (16.00)

Divize A: Beroun – Mariánské Lázně (10.15), Hořovice – Klatovy (10.30)

Divize B: Kladno – Chomutov (10.15), Tn Rakovník – Česká Lípa (10.15), Český Brod – Brandýs n. L. (16.00), Slaný – Štětí (16.00)

Divize C: Kutná Hora – Trutnov (10.15), Tochovice – Horky n. J. (16.00)

Krajský přebor: Dobrovice – Boh. Poděbrady, Nespeky – Poříčí n. S., Klíčany – Komárov (10.15), Vlašim B – Lysá n. L.

I. A třída – skupina A: Klecany – Sp. Příbram (10.30), Nelahozeves – Jíloviště, Doksy – SK Rakovník B, N. Strašecí – Sedlec-Prčice, Votice – V. Dobrá, Zdice – Chlumec

I. A třída – skupina B: Hlízov – Čelákovice, Pš. Mělník – Sn Poděbrady, D. Bousov – Záryby, Rejšice – Divišov

I. B třída – skupina A: Kladno B – Hostouň B, Rudná – Braškov, Mšec – Loděnice, V. Přítočno – Lány

I. B třída – skupina B: Bakov n. J. – Byšice, Kralupy – Kosmonosy B (10.15), St. Boleslav – Hovorčovice (10.15), Chotětov – Radonice

I. B třída – skupina C: Sadská – Ostrá, Vrdy – Rožďalovice, Pátek – Žiželice, Jíkev – Bílé Podolí

I. B třída – skupina D: Sázava – Olbramovice, Suchdol – Říčany, Uhl. Janovice – Senohraby, Jílové – Jevany, Teplýšovice – Kunice (14.00), Vyžlovka – Miřetice (10.15)

I. B třída – skupina E: Tlustice – Dal. Dušníky (10.15), Čisovice – Kr. Dvůr B, Lety – Dobříš B, N. Ves p. Pl. – Milín (10.30), Jinočany – Rožmitál

okresní přebor: Církvice – Sedlec (10.15), Kácov – Chotusice (14), Zruč nad Sázavou – Malín, Kaňk – Tupadly

III. třída: Bratčice – Kluky, Červené Janovice – Rataje nad Sázavou, Záboří nad Labem – Miskovice

IV. třída – skupina A: Žleby – Močovice, Hostovlice mají volno, Chotusice B mají volno, Okřesaneč – Štrampouch

IV. třída – skupina B: Soběšín – Kaňk B (14), Malešov B má volno, Zruč nad Sázavou B má volno, Křesetice B – Paběnice B.

V neděli

FORTUNA:LIGA: Ml. Boleslav – Olomouc (16.00)

ČFL A: Příbram B – Vltavín (10:00), Hostouň – Písek (16.00)

Divize A: Sedlčany – Mýto (16.00)

Divize C: Benátky n. J. – Kolín (16.00), Poříčany – Čáslav (16.00)

Krajský přebor: Lhota – Povltavská FA B, Velim – Tuchlovice, Č. Brod B – Hřebeč, Nymburk – Kosoř

I. A třída – skupina A: Podlesí – Libušín (10.30), Mníšek p. Br. – Vestec

I. A třída – skupina A: Čáslav B – Luštěnice, Mn. Hradiště – Pěčice, Průhonice – FC Mělník, Sokoleč – Jesenice

I. B třída – skupina A: Zavidov – Švermov, Klobuky – Lubná, Slaný B – Jedomělice

I. B třída – skupina B: Líbeznice – Libčice, V. Borek – Lužec, Holubice – Velvary B

I. B třída – skupina C: Semice – Býchory, Pečky – Milovice, Městec Králové – Liblice

I. B třída – skupina D: Kondrac – Úvaly

I. B třída – skupina E: Petrovice – Černolice, Cerhovice – Sedlčany B

okresní přebor: Kutná Hora B – Zbraslavice (10.15), Křesetice – Paběnice (15), Nové Dvory – Malešov

III. třída: Uhlířské Janovice B – Vlkaneč, Bílé Podolí B – Tupadly B, Horní Bučice – Sedlec B, Zbýšov – Sázava B

IV. třída – skupina A: Horky – Kačina, Vrdy B – Potěhy

IV. třída – skupina B: Malín B – Zbraslavice B, Suchdol B - Něpoměřice.

Není-li v závorce uvedeno jinak, začínají zápasy v 17 hodin