V SOBOTU

F:NL: Příbram – Třinec (14:30)

ČFL A: Benešov – Hostouň (10:15)

ČFL B: Zbuzany – Dukla Praha B (10:15)

Divize A: Beroun – Doubravka (14:30), Hořovice – Petřín Plzeň (10:30)

Divize B: Brandýs n. L. – Neratovice (10:15), Česká Lípa – Březová (10:15), Dobříš – Štětí (14:30), Kladno – Slaný (10:15), Tn Rakovník – Meteor Praha (10:15), Český Brod – Ostrov (14:30)

Divize C: Kolín – Čáslav (14:30), Kosmonosy – Letohrad (10:30), Libiš – Horky n. J. (10:15), Benátky n. J. – Tochovice (14:30)

KP: Povltavská FA B – Poříčí n. S., Hřebeč – Komárov (10:15), Boh. Poděbrady – Lysá n. L., Tuchlovice – Kosoř, Dobrovice – Klíčany

I. A třída A: Vestec – Libušín (10:30), Jíloviště – V. Dobrá, Sp. Příbram – Chlumec (10:30), Klecany – Votice (10:30), Nelahozeves – N. Strašecí, Doksy – Podlesí

I. A třída B: Čelákovice – Pěčice (10:15), Luštěnice – Divišov, Záryby – FC Mělník, Sn Poděbrady – Jesenice (10:15), Hlízov – Sokoleč, Pš. Mělník – Průhonice, D. Bousov – Rejšice

I. B třída A: Lány – Braškov, Švermov – Loděnice

I. B třída B: Chotětov – Líbeznice, Radonice – Bakov n. J., Lužec – Holubice, Hovorčovice – Byšice

I. B třída C: Ostrá – Pečky, Jíkev – Semice, Bílé Podolí – Vrdy, Liblice – Sadská, Milovice – Rožďalovice, Žiželice – Býchory

I. B třída D: Olbramovice – Kondrac, Teplýšovice – Jílové, Vyžlovka – Uhl. Janovice (10:15), Kunice – Sázava (10:15), Jevany – Senohraby

I. B třída E: Nová Ves p. Pl. – Petrovice (10:30), Jinočany – Lety, Rožmitál p. Tř. – Čisovice (10:30), Milín – Tlustice, Sedlčany B – Králův Dvůr B, Černolice – Dobříš B

Okresní přebor: Kaňk – Malín (10.15), Chotusice – Zbraslavice, Malešov – Sedlec, Paběnice – Tupadly, Křesetice – Církvice, Kácov – Zruč nad Sázavou

III. třída: Červené Janovice – Horní Bučice, Kluky – Miskovice, Bratčice - Zbýšov

IV. třída – skupina A: Potěhy – Štrampouch (10.15), Žleby – Kačina (10.15), Okřesaneč – Horky

IV. třída – skupina B: Nepoměřice – Paběnice B.

Fotbalová III. třída: TJ Star Tupadly B - TJ Sokol Červené Janovice 1:3 (0:1).
Nesehraný zápas budí poprask. Červené Janovice chtějí tučné odškodné

V NEDĚLI

FORTUNA:LIGA: Mladá Boleslav – Hradec Králové (15:00)

ČFL A: Příbram B – Motorlet Praha (10:00)

ČFL B: Zápy – Teplice B (14:30)

Divize A: Sedlčany – Cheb (14:30)

KP: Lhota – Nymburk, Velim – Vlašim B, Český Brod B – Nespeky

I. A třída A: SK Rakovník B – Sedlec-Prčice (10:15), Mníšek p. Br. – Zdice

I. A třída B: Čáslav B – Mn. Hradiště

I. B třída A: Hostouň B – V. Přítočno, Klobuky – Zavidov, Slaný B – Mšec, Jedomělice – Rudná, Lubná – Kladno B

I. B třída B: Velvary B – St. Boleslav, V. Borek – Kralupy, Kosmonosy B – Libčice

I. B třída C: Městec Králové – Pátek

I. B třída D: Miřetice – Suchdol (11:00), Úvaly – Říčany

I. B třída E: Dal. Dušníky – Cerhovice

Okresní přebor: Nové Dvory – Kutná Hora B

III. třída: Vlkaneč – Sedlec B, Rataje nad Sázavou – Tupadly B, Bílé Podolí B – Sázava B, Uhlířské Janovice B – Záboří nad Labem

IV. třída – skupina A: Hostovlice – Močovice, Vrdy B – Chotusice B

IV. třída – skupina B: Suchdol B – Zruč nad Sázavou B, Křesetice B – Soběšín, Malín B – Kaňk B, Malešov B – Zbraslavice B.

Není-li v závorce uvedeno jinak, začínají zápasy v 14:00 hodin.

#clanek|6156760#