Zápas dopadl na hlízovském hřišti lépe pro hostující Čáslav B. Ta vyhrála pod vedením kouče Junka 3:1.

Mají k sobě vřelý vztah. Vyplývá to z jejich slov na toho druhého. „Určitě jsme kamarádi. Na pivo nebo kafe spolu sice nechodíme, ale když je možnost, tak vždycky pokecáme. Vráťa je super kluk,“ uvedl Linhart.

close David Linhart info Zdroj: Deník zoom_in David Linhart

Podobně mluví i starší ze dvojice trenérů. „Kamarádi určitě jsme. Ale zápas s Hlízovem jsem nebral nějak speciálně. I když je to derby, žádná nenávist mezi námi není. Takže to nebylo nic mimořádného,“ podotkl Junek. „S Davidem jsme se teď delší dobu neviděli, byl jsem zraněný a za Močovice jsem nehrál,“ přidal padesátiletý kouč čáslavské „juniorky“.

Nevraživost nebo nenávist k soupeři necítí ani hlízovský kormidelník. „V Čáslavi jsem strávil deset let, takže jí nic špatného nepřeji. Přeji jim, aby zachránili áčko i béčko. Mám tam spoustu kamarádů včetně trenéra áčka Jakuba Svobody,“ řekl Linhart. „A s Vráťou jsme se ani nijak nehecovali. Přeji mu úspěch, jako trenér dospělých začíná. Úspěch mu přeji, i když jsem ho chtěl porazit,“ přiznal kouč poražených.

close Vratislav Junek info Zdroj: Deník zoom_in Vratislav Junek

Oba vlastně brali utkání jako každé jiné. Neproběhla ani žádná sázka. „Nic takového. Vráťa byl zraněný a já jsem také delší dobu za Močovice nebyl. Nějaký čas jsme se neviděli a nebyli jsme v kontaktu,“ přidal David Linhart.

„Já jsem tohle taky neřešil. Sázka nebyla, zápas s Hlízovem byl jako každý jiný. Pamatuji si doby, že se v Hlízově dost jiskřilo. Teď to bylo celkem v klidu,“ dodal Vratislav Junek.


Načítám tabulku ...