Poslední zápas a rozlučka. To mohl být hnací motor pro vysokou výhru Nepoměřic. Čtyři góly pak nastřílel mladý útočník Filip Šlejmar. „Čtyři góly už se mi povedlo dát. Ale mezi dospělými určitě ne,“ přiznal fotbalista Nepoměřic, který také sklidil pochvalu od svých spoluhráčů. „Byli nadšeni. Fakt byli rádi,“ hlesl čtyřgólový střelec.

Kromě toho, že ho souputníci chválili, budou chtít také nějakou odměnu. „Budu zvát kluky na panáka. Ale až někdy příště. Teď byla rozlučka a tam toho bylo dost,“ culil se Šlejmar.

Z fotbalového utkání I.A třídy Slovan Poděbrady - Čáslav B
Čáslav B měla nabito, trefil se i gólman divizního áčka Vyhnánek

Ze svých čtyř zásahů vybral jako nejhezčí poslední trefu. „Nejhezčí byl určitě můj čtvrtý gól. Dostal jsem nádherný pas od Lukáše Sochora za obranu, pěkně za beky a přehodil jsem gólmana,“ popsal svoji trefu útočník.

Je odchovancem Kutné Hory, zahrál si také v Čáslavi nebo Malešově. „V Kutné Hoře to bylo za mládež. Podobné to bylo i v Čáslavi, kde jsem si zahrál pár zápasů za béčko. A v Malešově jsem odehrál také jen pár utkání,“ prozradil Šlejmar, který je tělem i duší sportovec. „Sport je mojí největší zálibou. Aktivně si zahraji fotbal a basket, další pak pasivně,“ řekl operátor v kutnohorské tabačce. Nyní už spíše bývalý. „Podal jsem výpověď,“ práskl na sebe Filip Šlejmar.

Mezi mládežníky se nejvíce dařilo staršímu žákovi Miroslavu Božíkovi ze Zruče nad Sázavou, který dal čtyři góly.


Načítám tabulku …