Jak je spokojený trenér Čáslavi B Jiří Antoš s uplynulou sezonou? „Dalo by se to zhodnotit asi dvojmo. Když to vezmu z toho pohledu, že jsme nováčkem v soutěži a z druhé strany, že jsme měli postupové ambice, které se nám naplnit nepodařily, tak třetí místo na nováčka soutěže je obrovský úspěch, ale chybělo hodně málo a mohli jsme dosáhnout mnohem většího úspěchu. O tom, že jsme nepostoupili, rozhodly pouze dva body. O postupu rozhoduje celoroční výkonnost a počet bodů ze všech třiceti utkání. Určitě zklamání bylo, ale myslím si, že hráči jsou spokojení i s tím třetím místem. Já osobně jsem chtěl hrát o postup, o který jsme nakonec hráli a bylo to skutečně pouze o malý kousek,“ řekl na úvod trenér.

Hráčský kádr v Zenitu mají hodně široký. Proti Kutné Hoře a Uhlířským Janovicím více jak dvojnásobný. „Během sezony jsme vystřídali jednačtyřicet hráčů. Koloběh hráčů tady je už druhým třetím rokem. Je to úděl béček. Občas přijdou hrát hráči z A mužstva a občas ještě hodně mladí dorostenci. Je to jak vinou zranění tak i třeba díky škole a pracovním povinnostem. Takže hráči se točí a hráčský kádr je proto hodně nestabilní.“

Přípravu začali v Čáslavi 4. července. „V nové sezoně bychom chtěli na tento ročník navázat. Byli jsme jedno z lepších mužstev a pořád jsme hráli hodně nahoře. Otázka ambicí a plánů do další sezony zatím nepadla. Já za sebe bych chtěl minimálně uhájit stejnou pozici jako letos a hrát tak do pátého místa,“ doplnil Antoš.